Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 435

Wątek: [Java] BETA - Wasze opinie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force

Post [Java] BETA - Wasze opinie

W tym temacie proszę o wpisywanie wszelkich opinii, błędów i sugestii, znalezionych w Mobilnym Gadu-Gadu.

Przy próbie logowania mam, że numer nie jest zapisany na beta testy

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    U mnie analogicznie do poprzednika
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    możliwe, że zapomnieli zdjąć ograniczenie w takim wypadku musicie poczekać do poniedziałku

Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    Beta publicznie niepubliczna
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    U mnie tak samo jak u poprzedników. Ale czemu ta aplikacja tak mało zajmuje? Spodziewałem się czegoś powyżej 800kb a tu minimalnie powyżej 300kb.

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 19:41 ----------

Naprawdę zawiodłem się tym rozmiarem:-(. Moglibyście powiększyć tą aplikację jeszcze o te 500kb dodając m.in awatary, prezenty i interfejs podobny lub taki sam jak na symbianie czy androidzie. Powinno się tam znaleźć także wczytywanie plików z poziomu telefonu i wysyłanie ich. Java naprawdę wcale nie ma takich olbrzymich ograniczeń i gdyby wam się chciało to potrafilibyście dodać wiele opcji dostępnych na androidzie czy symbianie, lecz wam się poprostu nie chce. Zrobiliście to tak na "odpieprz" aby szef się nie przyczepił. Od 2 lat nie było ani jednej aktualizacji a jak już jest to zrobiona tak do kitu. Naprawdę radze wam powiększyć tą aplikację o te funkcję co na innych systemach, bo to jest możliwe jak się tego chce. Marne niecałe 300kb przecież to jest do śmiechu lub płaczu. Kto robi aktualizacje o 50kb O.o Weźcie lepiej rozszerzcie tą aplikację conajmniej o 500kb i nie poniżajcie się tym czymś co nazywacie wersją beta.

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

I może by tak te rogi zaokrąglić bo wkółko tylko te prostokąty które są niezbyt miłe w oku.
    Ostatnio edytowane przez Bestia. ; 24.03.2012 o 19:48

Nie wiem czy rozmiar duży na javie będzie realnie działał. Póki co mobilne gg na javę działa na większość telefonów i fajne by tak zostało. Ewentualnie zrobić większą wersję na telefony, które to pociągną

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Java może i nie ma ograniczeń, ale telefony z Javą już je mają.
    Bestia. - aplikacja nie działa nikomu spoza listy testerów, a Ty oceniasz aplikację po wadze instalki. Ban dla Ciebie to chyba jeszcze za mało. Na wszelki wypadek odsyłam do regulaminu - myślę, że Ci się przyda http://forum.gg.pl/faq.php
    Jak chcesz aplikację posiadającą to co ma ta apka na innych systemach, to chyba pora zaopatrzyć się w telefon z innym systemem. Dobrze, że nie narzekasz jeszcze, że GG nie ma w wersji na Amigę, albo, że w wersji dla Windows 95 (czyli w ostatniej wersji 7.7) nie ma obsługi awatarów.

Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    Rozmiar ma spore znaczenie-np dużo Samsungów ma maksymalny rozmiar instalacji 500kb.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Ten limit idzie obejść w notatniku.

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

Oj tam oj tam z narzekaniem.

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

A co do ograniczeń rozmiaru telefonów z javą to się z Tobą zgodzę. Nokie s40 mają ograniczenie bodajże do 1MB, a samsungi w zależności od modelu. No, ale dlaczegoż by nie zrobić wersji np. na sony ericsony które takowego ograniczenia rozmiaru nie mają?

Uprawnienia umieszczania postów