Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pasek aplikacji w gg11

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie ! Jest beznadziejna

29 85.29%
  • Tak ! Loffciam ją

5 14.71%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ukryjcie pasek aplikacji

Rozmowny
    Cytat Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
    GG Network od pierwszej wersji beta dodało kilka bajerów bez których da się żyć, ale do tej pory nie wprowadzili możliwości przewijania tekstu w oknie rozmowy. Przecież podstawowa funkcja to chyba nie rysowanie na gg, tylko pisanie wiadomości tekstowych.
    dokładnie. gnębiłem z 3 razy support w tej sprawie i w podobnej - brak zawijania i przesuwania sie pisanego dlugiego tekstu (nie zawija sie dluga linijka, a przechodzenie shift+enter do 2giej, 3ciej linijki owszem dziala, ale 4tej i nastepnych nie widac, wiec długiej historii w jednej wiadomości nie napiszesz)
    otrzymalem za kazdym razem odpowiedz ze zgloszenie zostalo przyjete. Ostatim razem dodałem złośliwie, że powinna byc jakas sekecja kolejnosci porawiania błedów/rozwiązywania problemow.

A oni stosują jakiś dziwny priorytet - tak jak mowisz.
    okolo 2 miesiace poprawiaja bajery, typu problemy ze zmiana statusu, problemy ze złym przesyłaniem wybranej czcionki, proprawki w animacjach, polskie nazwy motywow w ustawieniach, poprawki wizualne kontrolek w opcjach . Wychodzi kilka nowych buildow z cholera cala masa pierdołek, A taki powazny błąd, uniemożliwiający podstawową funkcje czyli pisanie długich tekstów STOI W KOLEJCE na czort wie której pozycji. NIe jestem programistą, ale mi sie to w pale nie miesci.

Jesli cos nagle psuje sie w silniku mojego auta, to nie zaczynam od zamalowywania rysek na lakierze i poprawiania mocowania tablicy rejestracyjnej - tylko odkładam te pierdoły i zajmuje sie silnikiem.
    Przeiez tam ktos przyjmujacy zgloszenia powinen prowadzic klasyfikacje. WAZNE, mniej wazne, kosmetyka. i juz byloby po sprawie.

komedia

Doświadczony GGadacz
    Jestem pełen zachwytu - GG Network poprawiło problem z przewijaniem tekstu w oknie rozmowy!

Dlaczego nikt z GG network nie wypowie się na temat Paska aplikacji?

Brawo... nie wiem czy też to zauważyliście, ale zużycie pamięci skoczyło jeszcze bardziej. U mnie obecnie przy otwartej jednej rozmowie 240 mb.[Win 7 x64, 4 gb ramu] Gdzie ta optymalizacja ? Jestem jak najbardziej za opcją wyłączenia webowości.

Po świetnym użytkowaniu nowego gg.. ; (
    Znów trzeba przejść na Zamiennik AQ*

Rozmowny
    Cytat Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
    Jestem pełen zachwytu - GG Network poprawiło problem z przewijaniem tekstu w oknie rozmowy!

dokładnie! jestem w szoku w koncu moge używać tego gg. Pisanie długich tekstów w jednej wiadomości, w końcu jest możliwe. Dziękuje!

Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920
    Czy doczekamy się oficjalnej odpowiedzi pracownika GG Team w sprawie paska aplikacji, możliwości jego wyłączenia oraz większej optymalizacji/ustawień komunikatora?

Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920
    Widzę że raczej nie, ale strasznie cieszę się że można już usunąć wszystkie aplikacje i nie wracają jeszcze gdyby dało się całkiem go wyłączyć byłoby ok

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów