Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Błąd: Custom: java.lang.NullPointerException: 0

Błąd: Custom: java.lang.NullPointerException: 0

Witam. Mam problem. Właczam gg na telefonie (mam z plusa) i ładuje sie normalnie ale jak loguje sie to wyskakuje mi Błąd Custom: java.lang.NullPointerException: 0. Niedawno wykupilam usluge i nie chem usuwac gg. Czy da rade zrobic cos innego? Pomozcie.

Rozmowny Awatar Aladeen
    Model tel.
    Lumia 710
    Jaki telefon posiadasz ? Jaka wersja komunikatora jest zainstalowana na tym telefonie ? (dokładna wersja aplikacji). Czy problem występuje od początku, czy też od jakiegoś czasu?

Powyższy komunikat wskazuje na błąd aplikacji Java w telefonie. Usuń mobilne Gadu-Gadu, następnie wyłączyć/włączyć telefon i ponownie pobierz aplikację na telefon.

Ja mam taki sam problem, w moim przypadku wszystko działało a nagle włączam i wyskakuje ten błąd. Nie wiem dlaczego nagle przestało działać. Jak to naprawić? Posiadam telefon LG GD510. Pobrałam mobilne gadu na nowo i dalej jest ten błąd.
    Ostatnio edytowane przez Ewelina135 ; 27.05.2012 o 16:28

Rozmowny Awatar Aladeen
    Model tel.
    Lumia 710
    Podaj wersję komunikatora, którą pobrałaś.

Podaj też dokładną treść komunikatu, jaka Ci się ukazuje. Ostatecznością jest przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie i/lub wgranie najnowszej wersji oprogramowania do telefonu.

Mam gadu gadu dla Java MIDP2.0. Ukazuje mi się treść: Błąd Custom: java.lang.NullPointerException.

Doświadczony GGadacz Awatar Andrzej-master
    Jeżeli reinstalacja aplikacji GG nie pomogła, spróbuj zaktualizować oprogramowanie w telefonie.

Spróbowałam i wyświetla mi, że mam najnowszą wersję.

Doświadczony GGadacz Awatar Andrzej-master
    Proszę odinstalować i zainstalować aplikację na nowo.
    Powinno pomóc

Pomogło, dziękuję.

Uprawnienia umieszczania postów