Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak wyłączyć GG w przeglądarce?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak wyłączyć GG w przeglądarce?

    Mam takie pytanie, chciałbym wrócić do starego poczta.gg.pl abym miał tam samą pocztę bez żadnego archiwum i ostatnich rozmów. Nie chcę mieć w przeglądarce żadnego beta.gg.pl.
    Wydaje mi się, że powinniście dać nam wybór z czego chcemy korzystać a nie NARZUCAĆ nam na siłę co ma się znaleźć na naszym ekranie..Może wprowadźcie opcję dla tych, którzy nie chcą korzystać z GG w przeglądarce, żeby można było po prostu je wyłączyć? Ja osobiście korzystam z GG 8, które jest dla mnie najlepsze bo nie ma tam "nawalonych" niepotrzebnych rzeczy i chciałbym aby moje gg było tylko i wyłącznie na komputerze.
    No i oczywiście nadal nie wzięliście pod uwagę problemu jakim jest brak możliwości usuwania rozmów z zakładki OSTATNIE..

    #2
    Jak nie chcesz korzystać z beta.gg.pl to narazie nie musisz, wejdź sobie na www.gg.pl A niedługo i tak będziesz musiał bo jak widzę dostęp do poczty przez przeglądarkę będzie tylko w taki sposób. Zawsze sobie możesz skonfigurować klienta poczty na kompie, lub dodać konto pocztowe gg do innego konta.

    Komentarz

    Pracuję...
    X