Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Powiadomienia i zrywanie połączenia

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920

Powiadomienia i zrywanie połączenia

W pierwszej becie (v1.0.0.0) pojawiły się powiadomienia push - jednak działają one jak chcą, jednym tak, innym nie. Mi na początku nie działały, teraz (jak narazie) działają. Można to dopieścić.
    Powiadomienia tile (na kafelkach) działają o ile przyjdzie powiadomienie push. Z kolei wychodząc z aplikacji przyciskiem "windows" połączenie jest zrywane, status zmienia się na niedostępny - tak być nie powinno.
    Kiedy aplikacja działa w tle (czy jak kto woli jest zminimalizowana) nie powinno zrywać połączenia. Status powinien być dostepny (albo automatycznie zaraz wracam) i powinny pojawiać się powiadomienia na kafelkach (tile) i te u góry (toast, nie mylić z push). Powiadomienia push, kiedy aplikacja jest zamknięta.

Paulina
    Go
    Zgłoszone!

Czy dobrze zrozumiełem?, mam taki sam błąd. Posiadam Nokia Lumia 800 i GG Beta. Gdy ktoś do mnie pisze dostaje wyżej wspomniany "push"... Wchodze w GG Beta i tu nagle nic... Nikt nie napisał, cisza. Nieraz zerwie połączenie. Czy o to samo chodzi w moim problemie? Pozdrawiam, dziękuje

Uprawnienia umieszczania postów