Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ChatBox

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920

ChatBox

vBulletin jest moim ulubionym skryptem forum od zawsze i najbardziej lubię fora oparte właśnie na nim. Wiele z nich posiada swój ChatBox z tym, że jest troszkę inaczej ustawiony niż tutaj. Domyślnie suwak (ten po prawej) jest przesunięty na górę i na górze są najnowsze wiadomości - na forum.gg jest odwrotnie. Nie byłoby problemu gdyby nie automatyczne odświeżanie. Kiedy nie zaglądam tutaj kilka dni i chcę przeczytać co się działo w ChatBoxie to zawsze przy odświeżaniu suwak mi ucieka na sam dół i muszę szukać fragmentu na którym skończyłem czytać - jest to dość irytujące. Czy nie można tego zmienić?

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    ze względu na specyfikę dyskusji jaka tu panuje, a głównie ze względu na to, że często jedna osoba pisze kilka postów pod sobą lub długie kilkulinijkowe posty, zdecydowaliśmy już daaaaaawno temu w czasach gdy miałem tu tylko możliwości moderatora, że ChatBox będzie wyświetlał wiadomości w naturalnej kolejności. Z poziomu menu możesz wybrać jednak opcję "pełna wersja", aby wyświetlić większą wersję ChatBoxa lub skorzystać archiwum. Jeszcze prościej jest wtedy, kiedy skorzystasz z opcji Wyloguj (po lewo od opcji zmiany koloru) - wtedy suwak nie będzie "skakał" i łatwiej będzie czytać starsze wiadomości.

Jedyne co mogę zrobić, to dodać przycisk powiększający okno ChatBoxa do takiej wielkości, że suwak będzie zbędny
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 20.06.2012 o 16:08 Powód: ort

Gadu Maniak Awatar SaperR
    Marka tel.
    ZTE
    Model tel.
    Blade
    FW telefonu
    Android 2.3.7
    Stali użytkownicy forum przyzwyczaili się do ChatBoxa z poprzedniego forum, a tam właśnie był tak ustawiony. Jeśli chcesz czytać wiadomości sprzed kilku dni to najlepiej zajrzeć do archiwum.
    Co do samego problemu: Z tego co wiem to Google Chrome ma problem z suwakiem - wystarczy zaktualizować do wersji beta (albo developerskiej?) i powinno być po problemie

Ps. IP.Board lepszy (a na pewno ładniejszy)

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    Ok. Dzięki Opcja wylogowania jest ok na czas uaktualnienia sobie co naspamowaliście

Uprawnienia umieszczania postów