Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja NEXT Plus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aplikacja NEXT Plus

    To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które umożliwia oglądanie „żywej telewizji” poprzez Wi-Fi lub 3G na urządzeniach mobilnych bez powiązania z konkretnym operatorem telefonii komórkowej, a także bez potrzeby używania dodatkowych urządzeń typu set-top box.

    Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą być niezależni od dotychczasowych „providerów”, operatorów kablowych, platform satelitarnych czy operatorów komunikacyjnych i nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami

    Aplikacja NEXT Plus Beta będzie dostępna do bezpłatnego pobrania
    w App Store i Google Play. Opłacie podlega jedynie dostęp do wybranego pakietu programów. Na początku w ofercie pojawi się pakiet MINI, oferujący 27 kanałów i 42 kamery live Platformy OOGNET w cenie 9,90 zł za miesiąc.

    Wkrótce 70 kanałów .24,99 za miesiąc.

    Aktualnie aplikacja przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych (tabletów i smartphones) opartych o systemy iOS i Android, ale wkrótce NEXT Plus pojawi się także w wersji na SMART TV (Samsung, LG i Panasonic).

    Produkt jest już dostępny do pobrania, natomiast rejestracja i sprzedaż ruszy
    4-go grudnia.



    NEWS


    Aby uczestniczyć w BETA TESTACH należy ściągnąć aplikację i na urządzeniu mobilnym zalogować się do aplikacji (trybik w prawym górnym rogu aplikacji).

    Login : nextplus@nextplus.pl
    Hasło: testujemy


    W chwili obecnej Beta Test aplikacji dotyczy :

    Smartphones: Android wersja 4.0.0 i wyżej.
    Tablets : Android wersja 3.0.0 i wyżej.

    NEWS



    Urządzenia obsługujące aplikację:

    SMARTPHONES:
    IOS wersja od 3G i wyżej
    Android wersja 2.3.3 i wyżej
    TABLETY:
    IOS wszystkie wersje
    Android wersja 3.0.0 i wyżej

    www.nextplus.pl
    Ostatnio edytowany przez Andrzej-master; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodane info o beta testach
    http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
    Kliknij, a dowiesz się więcej.

    #2
    czyżby GG Network próbowało swych sił w innej branży? jedna nie wypaliła (a raczej wypaliła tylko kilku 'mędrców' zepsuło całkiem dobry produkt jakim było gg tak do wersji 10).
    Jeżeli to spółka - córka GG Network to ja dziękuję za usługę.

    Komentarz


      #3
      @wkurzony, a co to niby wspólnego ma z GG Network? To dział "Ciekawostki".

      Komentarz


        #4

        Albo jestem slepy, albo takiej aplikacji nie ma :o
        Samsung Galaxy Ace And.2.3.6

        Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

        Komentarz


          #5
          Jedno małe pytanie pro forma. Jak to się ma do praw autorskich ? Pytam w kontekście tego artykułu:
          http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
            @wkurzony, a co to niby wspólnego ma z GG Network? To dział "Ciekawostki".
            tak się ma, że po GG Network można się spodziewać wszystkiego. Niestety

            Komentarz


              #7
              Umiesz czytać android 3.0.0 i wyżej a ty piszesz że masz 2.3.6

              Wysyłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
              c0d3r.eu Zapraszam

              Komentarz


                #8
                @up A co tutaj pisze?


                Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

                Komentarz

                Pracuję...
                X