Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fundacja Training Projects

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Fundacja Training Projects

  Witam,
  To jest nietypowe zaproszenie o charakterze niedochodowym. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to może temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
  Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam oferuje wolontariuszom charytatywnym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
  Zjazdy zorganizowaliśmy na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, jednak noclegi i wyżywienie i dojazd także pokrywa Fundacja.
  Jeśli ktoś nie da rady przesłać swojej kandydatury w zimowej edycji akademii, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co sześć miesiący.
  Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
  Rafal
  PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

  #2
  Witam wszystkich,
  To jest nietypowe zaproszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
  Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję , uruchamia drugą rundę programu związanego z dofinansowaniami dla wszystkich organizacji niedochodowych i pozarządowych. Zapraszamy do składania wniosków o subwencje do kwoty 20.000zł. Pomoc na akcje społeczne dla osób uczących się, rozwijanie kreatywnych kompetencji dzieci i młodzieży lub też rozwiązania wspierające elektroniczne państwo. Z grantów wyłączeni są jednostki i organizacje polityczne, organizacje religijne, urzędy, komercyjne przedsiębiorstwa. Tu można przeczytać regulamin konkursu: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
  Nie ma narzuconego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
  Najlepszego,
  Rafal
  PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o akcję charytatywną dla organizacji charytatywnych.

  Komentarz

  Pracuję...
  X