Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestracja profili firmowych w aplikacji desktopowej oraz w wersji przeglądarkowej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rejestracja profili firmowych w aplikacji desktopowej oraz w wersji przeglądarkowej.

    Drodzy Forumowicze

    Wprowadziliśmy w GG możliwość rejestracji profili firmowych. Taka opcja jest obecnie dostępna w aplikacji desktopowej oraz w wersji przeglądarkowej GG na stronie

    www.gg.pl


    Istnieje również możliwość zmiany dotychczasowego zwykłego konta GG na profil firmowy: w tym celu wystarczy przejść w Ustawienia --> Profil --> zmień konto na firmowe.

    W aplikacji mobilnej w systemie Android wystarczy kliknąć w zdjęcie profilowe --> trzy kropeczki po prawej stronie na górze --> Edytuj --> zmień konto na firmowe.


    Dodatkowo w katalogu publicznym widnieje opcja wyszukiwania samych profili firmowych, w tym celu wystarczy zaznaczyć ikonkę teczki.


    Profile firmowe będą widoczne w katalogu publicznym po ich uprzedniej weryfikacji.


    Zapraszamy do rejestracji
    Ostatnio edytowany przez Iwona; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Wreszcie! Dziwne, że tego nie wprowadzono wiele lat temu. Przecież firmy używały GG do konktaktu z klientami niemal od początku.

    Komentarz


      #3
      Cieszymy się, że podoba Ci się nowa opcja w aplikacji

      Komentarz


        #4
        Pytanie. Czy na iphonie też mogę przekształcić konto na firmowe? Czy muszę na na stronie się zalogować?

        Komentarz


          #5
          Cześć Agat, w telefonie iPhone również możesz przekształcić konto prywatne na firmowe, w tym celu kliknij w zdjęcie profilowe --> Edytuj --> zmień konto na firmowe

          Komentarz


            #6
            Z ciekawości chciałem zobaczyć jak wygląda profil firmowy. Nic nie wpisywałem i chciałem anulować żeby wrócić do profilu prywatnego ale nie mogę dlaczego?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Miroslaw Zobacz posta
              Z ciekawości chciałem zobaczyć jak wygląda profil firmowy. Nic nie wpisywałem i chciałem anulować żeby wrócić do profilu prywatnego ale nie mogę dlaczego?
              Cześć Miroslaw, wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną

              Komentarz


                #8
                Nawet jeśli nie można przekształcić konto na firmowe, to i tak dalej możecie używać ten sam nr gg do kontaktu z klientami(o ile jeszcze ktoś używa gg). Sam jakoś zaprzestałem używać komunikatora 10 lat temu i bardzo rzadko się logowałem, choć niedawno tu powróciłem

                Komentarz


                  #9
                  8188976 aby konto mogło zostać przekształcone na firmowe należy uzupełnić dane profilowe m.in.: numer NIP, adres firmy.
                  Szczegóły dotyczące przekształcenia konta prywatnego na firmowe można znaleźć na poniższej stronie:
                  https://gadu-gadu.pl/2020/03/20/konta-firmowe-na-gg/

                  Komentarz


                    #10
                    Ciekawa opcja. Sprawdzę czy taki sposób komunikacji z niektórymi klientami się przyjmie.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X