Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa wersja

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Nowa wersja

  Wyjdą jeszcze jakieś wersje na jave? Bo jest tam parę błędów.

  #2
  Możesz wskazać o jakie konkretnie błędy Ci chodzi?

  Komentarz


   #3
   Konkretnie to że czasami nie znika ta koperta po wysłaniu wiadomości bodajże wskaźnik dostarczenia a wiadomość i tak dochodzi. Nie wszystkie powiadomienia działają poprawnie. Czasami też po wejściu w kontakt---> karta kontaktu, wybierak zostaje tylko na archiwum i nie mogę nic zrobić tylko wyjść, podobnie jest w przypadku gdy dodam nowy kontakt na innym numerze gg i się wyloguje z tamtego konta i zaloguje na moje drugie konto to ten kontakt przenosi się na ten mój drugi numer gg.

   - - - Updated - - -

   I może dodalibyście jakieś nowości lub coś to jak wyjdą jeszcze jakieś wersje?

   - - - Updated - - -

   A no i nie wysyła zdjęć.

   Komentarz


    #4
    Rozumiem, że rozmawiamy o wersji Java 5.2

    Koperta oznacza otrzymanie wiadomości. Znika jak otworzysz okno z tą wiadomością. Czasami może być tak, że otrzymasz np. dwie wiadomości, odczytasz jedną i koperta nadal będzie mrugać na słoneczku, bo do odczytania została druga. Wystarczy wówczas wybrać nawigację w prawo aby w opcji "Ostatnie" zobaczyć wszystkie ostatnio otrzymane wiadomości.

    Nie byłem w stanie powtórzyć zawieszenia się na opcji archiwum w karcie kontaktu. Podobnie z przenoszeniem się kontaktu. Nic takiego u mnie nie nastąpiło.
    W zakresie Twoich trzech pierwszych uwag, będziemy wdzięczni za obserwację i wskazanie bardziej precyzyjnych okoliczności, które pomogą powtórzyć te sytuacje.

    Potwierdzam problem z przesyłaniem zdjęć. Mamy tę sprawę na uwadze.

    Komentarz


     #5
     Źle się zrozumieliśmy. Mi chodzi o tą kopertę która się pojawia jeżeli wiadomość nie zostanie wysłana do drugiej osoby np przez stracenie zasięgu lub inną tego typu rzecz.

     - - - Updated - - -

     Dodaj osobę z kontaktów z którą pisałeś a która nie ma Cię na liście kontaktów. A następnie wejdź w kartę tego kontaktu i ten bląd wystąpi.

     - - - Updated - - -

     Dodałem kontakt na innym numerze gg, następnie wylogowałem się z niego i zalogowałem na mój drugi numer gg i ten kontakt tam był na tym drugim numerze.

     - - - Updated - - -

     Wersja 5.2.0 20135
     a dałoby się tak zrobić aby można było wczytywać obrazki z pamięci telefonu i je wysyłać i na odrót aby je zapisywać w pamięć telefonu? możliwość kopiowania wiadomości i wysłania jej drugiej osobie też by się przydała...

     Komentarz


      #6
      Wyszła nowa wersja a błąd z tą kopertą nadal występuje.

      Komentarz


       #7
       Sugestie przekażę.

       Nie mogę powtórzyć błędów związanych z kontaktami. Szczególnie istotna jest druga sytuacja. Czy jesteś w stanie powtórzyć ją z jakimkolwiek kontaktem?

       Komentarz


        #8
        Też nie mogę go powtórzyć. Najwidoczniej był to jednorazowy przypadek.

        Komentarz


         #9
         Może by tak zmienić status PoGGadaj ze mną na Pogadam w wersji na jave...

         - - - Updated - - -

         I naprawić błąd związany z tą kopertą.

         Komentarz


          #10
          To nie błąd. Tylko z dniem 15 Maja Poczta GG została zamknięta , ale przydała by się aktualizacja

          Wysłane z mojego tabletu za pomocą Tapatalk 2
          c0d3r.eu Zapraszam

          Komentarz


           #11
           Czy nikt naprawdę nie wie o co mi chodzi? Jesteśmy w oknie rozmowy i wysyłamy do kogoś naszą wiadomość. I jeżeli stracimy zasięg lub wiadomość nie dotrze do wybranej osoby, to w lewym górnym rogu tej wiadomości którą wysłaliśmy pojawia się taka mała koperta oznaczająca że wiadomość nie została wysłana. (w wersji 4.7.3 to była bodajże gwiazdka * ) i błąd polega mianowicie na tym że ta koperta pojawia się czasami nawet gdy ta wiadomość dotrze do drugiej osoby i nie wiadomo czy ta wiadomość doszła czy też nie.

           Komentarz

           Pracuję...
           X