Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa wersja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nowa wersja

    Wyjdą jeszcze jakieś wersje na jave? Bo jest tam parę błędów.

    #2
    Możesz wskazać o jakie konkretnie błędy Ci chodzi?

    Komentarz


      #3
      Konkretnie to że czasami nie znika ta koperta po wysłaniu wiadomości bodajże wskaźnik dostarczenia a wiadomość i tak dochodzi. Nie wszystkie powiadomienia działają poprawnie. Czasami też po wejściu w kontakt---> karta kontaktu, wybierak zostaje tylko na archiwum i nie mogę nic zrobić tylko wyjść, podobnie jest w przypadku gdy dodam nowy kontakt na innym numerze gg i się wyloguje z tamtego konta i zaloguje na moje drugie konto to ten kontakt przenosi się na ten mój drugi numer gg.

      - - - Updated - - -

      I może dodalibyście jakieś nowości lub coś to jak wyjdą jeszcze jakieś wersje?

      - - - Updated - - -

      A no i nie wysyła zdjęć.

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że rozmawiamy o wersji Java 5.2

        Koperta oznacza otrzymanie wiadomości. Znika jak otworzysz okno z tą wiadomością. Czasami może być tak, że otrzymasz np. dwie wiadomości, odczytasz jedną i koperta nadal będzie mrugać na słoneczku, bo do odczytania została druga. Wystarczy wówczas wybrać nawigację w prawo aby w opcji "Ostatnie" zobaczyć wszystkie ostatnio otrzymane wiadomości.

        Nie byłem w stanie powtórzyć zawieszenia się na opcji archiwum w karcie kontaktu. Podobnie z przenoszeniem się kontaktu. Nic takiego u mnie nie nastąpiło.
        W zakresie Twoich trzech pierwszych uwag, będziemy wdzięczni za obserwację i wskazanie bardziej precyzyjnych okoliczności, które pomogą powtórzyć te sytuacje.

        Potwierdzam problem z przesyłaniem zdjęć. Mamy tę sprawę na uwadze.

        Komentarz


          #5
          Źle się zrozumieliśmy. Mi chodzi o tą kopertę która się pojawia jeżeli wiadomość nie zostanie wysłana do drugiej osoby np przez stracenie zasięgu lub inną tego typu rzecz.

          - - - Updated - - -

          Dodaj osobę z kontaktów z którą pisałeś a która nie ma Cię na liście kontaktów. A następnie wejdź w kartę tego kontaktu i ten bląd wystąpi.

          - - - Updated - - -

          Dodałem kontakt na innym numerze gg, następnie wylogowałem się z niego i zalogowałem na mój drugi numer gg i ten kontakt tam był na tym drugim numerze.

          - - - Updated - - -

          Wersja 5.2.0 20135
          a dałoby się tak zrobić aby można było wczytywać obrazki z pamięci telefonu i je wysyłać i na odrót aby je zapisywać w pamięć telefonu? możliwość kopiowania wiadomości i wysłania jej drugiej osobie też by się przydała...

          Komentarz


            #6
            Wyszła nowa wersja a błąd z tą kopertą nadal występuje.

            Komentarz


              #7
              Sugestie przekażę.

              Nie mogę powtórzyć błędów związanych z kontaktami. Szczególnie istotna jest druga sytuacja. Czy jesteś w stanie powtórzyć ją z jakimkolwiek kontaktem?

              Komentarz


                #8
                Też nie mogę go powtórzyć. Najwidoczniej był to jednorazowy przypadek.

                Komentarz


                  #9
                  Może by tak zmienić status PoGGadaj ze mną na Pogadam w wersji na jave...

                  - - - Updated - - -

                  I naprawić błąd związany z tą kopertą.

                  Komentarz


                    #10
                    To nie błąd. Tylko z dniem 15 Maja Poczta GG została zamknięta , ale przydała by się aktualizacja

                    Wysłane z mojego tabletu za pomocą Tapatalk 2
                    c0d3r.eu Zapraszam

                    Komentarz


                      #11
                      Czy nikt naprawdę nie wie o co mi chodzi? Jesteśmy w oknie rozmowy i wysyłamy do kogoś naszą wiadomość. I jeżeli stracimy zasięg lub wiadomość nie dotrze do wybranej osoby, to w lewym górnym rogu tej wiadomości którą wysłaliśmy pojawia się taka mała koperta oznaczająca że wiadomość nie została wysłana. (w wersji 4.7.3 to była bodajże gwiazdka * ) i błąd polega mianowicie na tym że ta koperta pojawia się czasami nawet gdy ta wiadomość dotrze do drugiej osoby i nie wiadomo czy ta wiadomość doszła czy też nie.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X