Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum się nie ładuje.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Andrzej-master
    odpowiedział(a)
    W ostatnim czasie wydana została poprawka dotycząca synchronizacji rozmów. Przeinstaluj komunikator z usunięciem katalogów roboczych (koniecznie), być może najnowsza wersja wyeliminuje problem.

    Zostaw komentarz:


  • Fempter
    odpowiedział(a)
    Na stronie beta.gg.pl, archiwum on-line jest i na szczęście są wszystkie rozmowy! Odinstalowałem GG według instrukcji, zainstalowałem ponownie i niestety błąd występuje nadal. :/

    Zostaw komentarz:


  • Tomek Gadu-Gadu
    odpowiedział(a)
    Odpal stronę beta.gg.pl jeżeli archiwum on-line tam będzie to powinno też synchronizować się z GG11. Jeżeli nie no to niestety już nic nie da się poradzić. W takiej sytuacji by archiwum zaczęło się zapisywać przeinstaluj GG wraz z usunięciem katalogów roboczych do niego przypisanych. Tu masz instrukcję jak to zrobić: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji

    Zostaw komentarz:


  • Fempter
    rozpoczął temat Archiwum się nie ładuje.

    Archiwum się nie ładuje.

    Mam problem następujący... Kiedy wchodzę w listę kontaktów i klikam na jakąś osobę to lewa strona okna rozszerza się i można tam zobaczyć ostatnie rozmowy z każdego dnia tzn. ostatnią wysłaną rozmowę z każdej konwersacji. Niestety kiedy klikam aby przejrzeć całą rozmowę, włącza mi się okienko archiwum w którym jest pusto, tak jakby rozmowy nie były nigdy prowadzone. Błąd pojawił się dość niedawno. Nie mogę przejrzeć żadnych moich ostatnich rozmów. Archiwum on-line mam włączone.

    Wygląda to następująco: błąd.jpg Zróbcie coś z tym chłopaki bo pilnie potrzebuję dostępu do swojego archiwum.
Pracuję...
X