Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głupszego programu nie widziałem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Głupszego programu nie widziałem

    Jak to możliwe że wyłączenie archiwum na stronie kasuje wszystkie wiadomości na komputerze, baz słowa zapytania.
    CO ZA GŁUPOTA. Straciłem wszystkie wiadomości.

    #2
    W tym wypadku trzeba zwrócić uwagę, że jest to ta sama platforma komunikacyjna tylko dostęp do niej możliwy jest bądź z poziomu programu zainstalowanego na komputerze bądź z poziomu strony www. Archiwum jest również jedno, prowadzone online. Z tego względu wszystkie czynności, które wykonamy na stronie www automatycznie aktualizują się w odniesieniu do całego GG również przy dostępie do niego z poziomu programu na komputerze.

    Zapytanie w zakresie kasowania archiwum jest wyświetlane przed jego usunięciem z wskazaniem, że tej operacji nie będzie można cofnąć.

    Komentarz


      #3
      Jest to bardzo błędne rozumowanie. Archiwum powinno być trzymane również lokalnie tak jak do tej pory.

      Komentarz


        #4
        Rozumiem że w żaden sposób te dane nie są do odzyskania ?

        Komentarz


          #5
          Dobrze rozumiesz. A szkoda że nie można mieć na kompie lokalnego archiwum offline.

          Komentarz


            #6
            Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe, że program posiada miliard niepotrzebnych wtyczek i wodotrysków, parzy kawę i wyprowadza kota na spacer, a nie posiada najprostrzej funkcjonalności.
            Nie można wyeksportować archiwum do pliku, nie można wybierać co się archiwizuje, można tylko mieć archiwum lub nie mieć, i jeszcze usuwa wszystkie wiadomości.
            MAM NADZIEJE ŻE ZWOLNIENIE JAKIE SĄ TERAZ Z GG OBEJMĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA FUNKCJE ARCHWIWIZACJI.
            SZCZERZE IM TEGO ŻYCZĘ.

            Komentarz


              #7
              Janku, mam nadzieję, że Tobie nikt nigdy nie będzie życzył zwolnienia z pracy.
              Po otwarciu okna rozmowy i wybraniu koła zębatego, znajdziesz opcję "zapisuj w archiwum" bądź "wycisz rozmowę" w zależności od wersji. Wówczas mimo włączonej globalnie archiwizacji, możesz wyłączyć zapisywanie rozmów z konkretną osobą.

              Komentarz


                #8
                kolejna "intuicyjna" opcja. bez komentarza

                mam tylko pytanie, czy jest jakakolwiek opcja zapisywania/eksportu archiwum do pliku, chciałbym się na przyszłość ustrzec przed "niespodzianką" jaka mnie spotkała
                może być nawet bezpośrednio z bazy programu tylko proszę o jakąś wskazówkę jak się do tego dobrać....

                Komentarz


                  #9
                  W GG 11 nie.

                  Komentarz


                    #10
                    Raczej są do odzyskania. Ja sam kasowałem wielokrotnie swoje wiadomości z archiwum online, ale magicznym sposobem po kilku dniach tam znowu były. Zapytaj grzecznie adminów, którzy nas szpiegują i przetrzymują nasze wiadomości xD

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X