Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG GG 12.3 Problem z archiwum

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  GG GG 12.3 Problem z archiwum

  Witam mam problem z archiwum na gg 12.3 mianowicie nie archiwizuje wiadomości tylko od jednego wybranego kontaktu reszta jest ok. Czy da się coś temu zaradzić i ewentualnie odzyskać wiadomości z przed kilku tygodni? Bardzo mi na tym zależy gdyż były tam ważne informację na temat transakcji.

  Nie wiem od kiedy to się stało, wiem że zawsze archiwum się zapisywało co do tego kontaktu, teraz nie dawno gdy chciałem sprawdzić nie ma tam żadnych wiadomości "starych" ani te na bieżąco się nie zapisują.
  Sprawdzałem też za pomocą przeglądarki i są wszystkie bardzo stare zdjęcia nawet od tego jednego kontaktu ale aktualnych nie ma.
  Proszę o pomoc
  Pozdro

  #2
  Sprawdź czy dla tego kontaktu masz zaznaczone "zapisuj w archiwum"

  Komentarz


   #3
   Witam, mógł byś mi powiedzieć gdzie to znajdę, bo szukam w ogólnych ustawieniach gg, szukam docelowo przy tym kontakcie i nie mogę znaleźć takiej opcji co do jednego wybranego kontaktu.
   Pozdro

   Komentarz


    #4
    W oknie rozmowy z danym kontaktem. Masz tam przycisk "wyślij", a obok niego taką "strzałkę w dół", to kliknij na nią i tam powinieneś mieć "zapisuj w archiwum". Przynajmniej u mnie tak jest

    Komentarz


     #5
     Faktycznie jest coś takiego i miałem odznaczone... Dzięki
     Jednak starych rozmów nadal nie ma a nie ukrywam że mi na nich zależało były tam wiadomości co do pewnej transakcji, można to odzyskać?

     Komentarz


      #6
      Nie prowadzimy zapisu kopii archiwum, wiec nie ma możliwości odzyskania rozmów.

      Komentarz


       #7
       Zamieszczone przez Anixss Zobacz posta
       Nie prowadzimy zapisu kopii archiwum, wiec nie ma możliwości odzyskania rozmów.
       Ok a co w przypadku kiedy rozmowy były archiwizowane i przypadkiem usunąłem archiwum, czy wtedy na prośbę mogę je odzyskać?

       Komentarz

       Pracuję...
       X