Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak odzyskać stare konto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak odzyskać stare konto

    Chciałabym odzyskać konto z którego wykorzystałam 7 lat temu na komputerze niestey nie pamiętam numeru ani hasła, czy jest to możliwe
    Ostatnio edytowany przez ania249; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    W przypadku tak długiego nielogowania się do konta GG, niezbędne jest podanie numeru GG. Do 31.07.2018 należało zaakceptować zgody dotyczące RODO, w przeciwnym razie konto było usuwane. Jeśli uda się Pani odnaleźć numer GG, proszę napisać do nas zgłoszenie na adres bok@gg.pl.

    Komentarz


      #3
      ania249 skoro nie pamietasz numeru, to moze poszukaj sie w katalogu publicznym. Im wiecej podalas danych przy zakladaniu konta, tym jest wieksza szansa ze sie znajdziesz. O ile jeszcze to konto bedzie zwracane w wynikach wyszukiwania. Ale do tego potrzebujesz nowe konto tymczasowe, albo popros kogos kto uzywa gg, aby Cie poszukal...

      Komentarz


        #4
        Dzień dobry.

        Sorki za podpięcie się do tematu mam ten sam problem konto gg nie używane od ok-3 lat nawet do 5-6 lat !! niestety, seria haseł które które używałem adres e-mail - nie działają, wg epsilon
        założyłem nowe/tymczasowe konto
        i wywołałem ów numer gg ale owszem wyskakuje numer ale bez dodatkowego opisu typu wiek, miejscowość imię - nick

        pomóżcie

        Komentarz


          #5
          Odpowiedzieliśmy w wiadomości prywatnej.

          Komentarz


            #6
            Nr gg zapewne jest w jakiś sposób do odzyskania(możesz poprosić którąś ze swoich koleżanek/znajomych - o ile sami nie mają podobnego problemu) Ja ostatnie 10 lat korzystalem z gg bardzo rzadko, widzę iż w mojej 150 liscie kontaktów swieci się zaledwie kilka słoneczek. Jak to się stało?

            Komentarz

            Pracuję...
            X