Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dłuższy czas tworzenia grupy wiadomości w archiwum rozmów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dłuższy czas tworzenia grupy wiadomości w archiwum rozmów

    Napisze to tutaj... rada: ustawić archiwum GG, aby wyświetlana nowa grupa wiadomości, zwana rozmową, była tworzona po 24 godzinach od ostatniej wiadomości bo w obecnej chwili jest to 30 minut, co utrudnia kontrolę archiwum na gg.pl. Jestem osobą, która odpisuje co 3 godziny...
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Proponujesz 24 godziny na tworzenie nowej grupy wiadomości w archiwum ,co jest z pewnością zbyt długim czasem.
    Obecny czas jest ustawiony tak aby odpowiadał wielu Użytkownikom dlatego jest najbardziej optymalnym czasem.

    To co możemy Ci zatem zasugerować, to częstsze odpisywanie na wiadomości.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      wem i robe to ale hodzi o to ze ktos jest w pracy napzyklad i odpisuje z duzym rozzutem casu wec ja zeby ne dac systemowi stwozyc nowej grupy wadomosci wysylam emoty co cesto jest odberane jak spam... dla kogos kto ma klopot z naciskanem pzesukiwana arhiwum i konkretnego fragmentu albo pzecytane calosci rozmuw jest klopotliwe bo cesto jest tak ze grupa wadomosci ma 2 wadomosci z tego powodu ze ktos napisal 40minut po mojej wadomosci zamast 30... tzeba zdac sobe sprawe ze ne kazdy steruje komputer i gg.pl rekoma... sugeruje wydluzene casu zgrupowan wadomosci do 6 godzin jest 24 to z jakegos powodu problem...
      Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Usunięcie niepotrzebnego cytatu poprzedniej wiadomości
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

        (...)sugeruje wydluzene casu zgrupowan wadomosci do 6 godzin jest 24 to z jakegos powodu problem...
        Niestety nie będziemy tego czasu wydłużać, zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej został on ustawiony optymalnie,
        bierzemy pod uwagę wielu Użytkowników aplikacji GG.

        Komentarz


          #5
          spoko... moze kedys to se zmeni... hodzaz ne rozumem poco wogule te grupy wadomosci...
          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            FacetNaWuzku, zastanawiamy się nad tym czy w przyszłości nie usuniemy tych grup.

            Komentarz


              #7
              no bylo vby lepej bo napzyklad facebook ne uzywa tego i jest ladwej cytac rozmowy... pewne welu ludzi ktuzy uzywajo gg.pl mysli tak samo... bez sensu jest te cogle klikane na grupy skoro mozna by bylo poprostu pzesuwac suwak nezalezne od daty...
              Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 73977622

              Komentarz

              Pracuję...
              X