Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana IP w Neostradzie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zmiana IP w Neostradzie

    Piszę to w nowym wątku, ponieważ ten do zgłaszania sugestii i opinii jest zamknięty.
    W momencie jak Neostrada zmienia nr IP następuje przelogowanie GG. Jednakże po takim przelogowaniu wyskakuje ponownie reklama " startowa" i samo okno komunikatora ( co już wcześniej zgłaszałem ), a czego nie było we wcześniejszych wersjach. Zgłaszam to jako błąd ( mam nadzieję że to błąd a nie zamierzenie )

    #2
    Kwestia ta była już przeze mnie zgłaszana.

    Komentarz


      #3
      A to nie tylko przy zmianie IP. Program potrafi i robi to często wylogować i zalogować się tak po prostu. Wyskakując na pierwszy plan i uszczęśliwiając nas kolejną reklamą.

      Komentarz


        #4
        Reklamy nie powinny się pojawiać przy zwykłej utracie połączenia, pojawiają się raz dziennie + przy ew. zmianie IP.
        http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
        Kliknij, a dowiesz się więcej.

        Komentarz


          #5
          No to pojawiają się znacznie częściej.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Andrzej-master Zobacz posta
            Reklamy nie powinny się pojawiać przy zwykłej utracie połączenia, pojawiają się raz dziennie + przy ew. zmianie IP.
            A nie powinno być tak, że GG ustawia jakieś " ciasteczka " w systemie z np. 24 godzinnym okresem ważności ? Wtedy zmiana IP, czy też przelogowanie nie powinno powodować wyświetlania tej paskudnej reklamy startowej częściej niż raz na dobę. ( Przepraszam za skróty myślowe - nie jestem programistą ). Inną alternatywą ( dla mnie najlepszą ) byłoby zrezygnowanie z tej reklamy startowej, która wg. mnie i tak jest zbyt duża i natarczywa. Szczerze mówiąc to właśnie ona ( a w GG 10 jeszcze skórki reklamowe, które pomimo odmowy zainstalowania były zapisywane na komputerze ) najbardziej odtrąca mnie od korzystania z GG.

            Komentarz


              #7
              Ktoś coś robi w tym kierunku? Wczoraj oglądałem film i GG zaczęło mi wyskakiwać na pierwszy pan co kilka minut (co 2-3 minuty) i sru reklama. W tym czasie nie wyłączałem internetu, ani neostrada nie zmieniała IP. Wyłączyłem GG, bo nie dało się normalnie używać komputera. Tak jest coraz to częściej.

              Komentarz


                #8
                Ależ zrobili Dołożyli kolejną " cudowną, słitaśną i absolutnie must have " funkcję. X(

                Komentarz

                Pracuję...
                X