Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[SUGESTIA] - status dla każdego użytkownika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [SUGESTIA] - status dla każdego użytkownika

    Cześć. Widziałem u Waszej konkurencji pewną opcję, która wpadła mi w oko. Nazwałem ją "status dla każdego użytkownika"

    O co dokładnie chodzi?

    Gdy uruchomimy okno rozmowy, w tym oknie widoczna jest ikona statusu. I teraz co się dzieje. Jeżeli zmienimy w tym oknie status na Zaraz wracam, to TYLKO TEJ OSOBIE pojawi się status Zaraz wracam. Inni nasi znajomi będą mieli dalej Dostępny. Jest to przysłowiowe "robienie w konia", ale niekiedy zdarzają się takie sytuacje, że chcemy porozmawiać z jedną osobą, a nie chcemy, aby reszta nam przeszkadzała. Wszak jest przecież stan "Nie przeszkadzać", "Niewidoczny", no ale ta osoba, z którą rozmawiamy ma pewność, że jesteśmy po drugiej stronie. Będąc na "niewidoku" nie mamy pewności, czy ta osoba poszła do łazienki czy wyłączyła komputer jak długo nie odpisuje.

    Proszę o opinię na temat tej sugestii.

    #2
    muszę przyznać - ciekawa opcja!

    Komentarz


      #3
      Opcja ciekawa, ale w GG ja osobiście jestem na nie. Jak chcesz z kimś porozmawiać to po prostu rozmawiasz - do tego nie jest potrzebny status, bo pełni on rolę informacyjną tylko.

      Komentarz


        #4
        Prosimy o więcej opinii w sprawie tej sugestii, żeby ewentualnie ją zgłosić.

        Komentarz


          #5
          Dobra alternatywa dla usuniętego "pokazuj status tylko znajomym".

          Komentarz


            #6
            @Boss opcja "pokazuj status tylko znajomym" nie została usunięta, a jedynie zmodyfikowana i to wyłącznie pod kątem nazwy.

            W lokalizacji GG/Ustawienia/Moje_Konto/Ustawienia_Prywatności/Ustawienia_Komunikacji-dostosuj jest opcja "Pokazuj status nieznajomym", którą możesz wyłączyć lub włączyć i uzyskasz efekt dokładnie taki o jaki Ci chodzi.

            Komentarz


              #7
              A takie coś jak ukrywanie statusu dla pojedynczego kontaktu które to było dostępne we właściwościach danego kontaktu zostało zamienione na ...

              Komentarz


                #8
                Popieram sugestię!
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #9
                  Ja również jestem za! Bardzo wygodne rozwiązanie.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X