Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • coopra
    odpowiedział(a)
    Dodałbym w końcu suwak przy pisaniu wiadomości i automatyczne jego przewijanie razem z pisanym tekstem, dłuższe są pisane pod polem tekstowym i w żaden sposób nie można się do nich dostać. Nie pierwszy raz to pisze i nie ja jeden.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ja mam zastrzeżenie co do samego okienka z powiadomieniem o dostępności czy wiadomości. Jak mam włączoną przeglądarkę, oglądam film na pełnym ekranie to to powiadomienie się nie pokazuje, jest jakby za przeglądarką. W wersji 10.5 zawsze to powiadomienie wyskakiwało na wierzch, obojętne co było na ekranie.

    P.S. Nie wiem też czy była sugestia w sprawie opisów. Obecnie jeśli opis jest za długi i się nie mieści w jednej linii program sam przenosi pozostałość do następnej, ALE nie przenosi całego wyrazu, a po prostu ucina słowo tak jak mu się podoba:
    Bez tytułu.jpg

    Kiedy można liczyć na wdrożenie którejkolwiek sugestii o której tutaj piszemy? Z tego co się orientuję jeszcze żadna nie została wprowadzona, jedynie zostały naprawione zgłoszone błędy...
    Ostatnio edytowany przez FISHBONE89; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Jest oddzielny temat do tego paska. Piszcie w nim, bo tego tematu większość osób pewnie nie czyta... Zaspamowaliscie go ładnie

    Zostaw komentarz:


  • Peterksf
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez przemek1259 Zobacz posta
    kiedy wkońcu będzie wyłączona nie potrzebna ikona na pasku ?! Strasznie wkur... jest.
    Popieram zdanie jego i wielu użytkowników. Z każdą aktualizacją liczymy, że to zniknie.

    Zostaw komentarz:


  • przemek1259
    odpowiedział(a)
    kiedy wkońcu będzie wyłączona nie potrzebna ikona na pasku ?! Strasznie wkur... jest.

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Jestem pełen zachwytu - GG Network poprawiło problem z przewijaniem tekstu w oknie rozmowy!

    Zostaw komentarz:


  • wortax
    odpowiedział(a)
    No właśnie, czy posłuchacie w końcu głosu użytkowników ? My, chcemy samego komunikatora (bez bajerów). Zróbcie oddzielną wersję bez bajerów (lite), albo po prostu żeby była możliwość całkowitego wyłączenia tych bajerów. Nie chce, gier, rozmów wideo i audio, radia, gg dysk, paska z wiadomościami i tego paska po boku, nie chodzi tutaj o zwijanie paska, ale żeby wogle go wyłączyć. Na laptopie ten komunikator chodzi bardzo źle. Za dużo ramu zjada. W tej chwili lepsza alternatywa to niestety AQQ.

    Zostaw komentarz:


  • m4t1
    odpowiedział(a)
    Witam z bety gg korzystam od niedawna i powiem że zrobiła na mnie dobre wrażenie, aleeee... Zawsze jest jakieś ale :] Jak na razie sa 2 błedy, hmm... błędami raczej to nazwać nie można, a raczej nieudogodnienia. A zatem :
    1. chyba najważniejsza rzecz. Ikonka aktywnej aplikacji na pasku zadań. W starszych wersjach po uruchomieniu gg ikonka aplikacji była tylko i wyłącznie w oknie try. W gg 11 gdy okno aplikacji jest pokazane na pulpicie ikonka aplikacji pokazuje się na pasku zadań. Otwierając okienko rozmowy z 1 osobą cały czas myślę ze pisze z 2 osobami, bo mam na pasku zadań mam dwie ikonki gg. Chyba wiadomo o co chodzi
    2. Możliwość w opcjach wyłączenia/włączenia paska z "gadżetami", oraz włączenia/wyłączenia paska z informacjami, da się pasek zwinąć, no ale jak użytkownik zwija to w większości przypadkach nie potrzebuje tego. Wiec fajnie gdyby była możliwość wyłączenia tego "bajeru".


    Ogólnie rzecz biorąc, dając dla użytkownika duże możliwości modyfikacji okna aplikacji będzie bardzo dobrym rozwiązaniem i tym samym zostaną rozwiązane założenie koncerny gg.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    no, wlasnie. dajcie wreszcie sam komunikator, przesylanie plikow, rozmowy audio i video, i koniec badziewi.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Dokładnie potwierdzam - po ..uj dajecie opcje " Usuń " skoro nie można usunąć wszystkiego ??? Powtarza się sytuacja z GG10, gdzie na siłę jest wciskane wszelkiego rodzaju badziewie niemające NIC wspólnego z komunikatorem. A miało być przyjaźnie dla użytkownika - żal

    ---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

    Jeszcze jedna rzecz do pilnej poprawy. Otóż w momencie jak GG usiłuje sie zalogować do profilu i ma z tym jakiś kłopot, to za nic nie chce pozostać zminimalizowane do paska. W każdym momencie jak ponawia próbę logowania wyskakuje okno programu na wierzch. Jest to o tyle wq...jące, że podczas gdy korzystam w tym momencie z np. gry Angry Birds na Facebooku ( również i inne gry flashowe ) to GG wyłącza mi tryb pełnoekranowy, poprzez swoje okno, które uważa, że dla mnie jest ważniejsze oglądanie jak próbuje bezskutecznie się zalogować. Proszę o poprawienie tego. Skoro mam GG zminimalizowane TO TAK MA BYĆ i już.[COLOR="Silver"]
    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: usunięcie zdublowanego wpisu - błąd forum

    Zostaw komentarz:


  • Asmod96
    odpowiedział(a)
    Po usunięciu wszystkich rzeczy z paska bocznego pojawiają się one na nowo.

    Zostaw komentarz:


  • Blade
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez haszczyc Zobacz posta
    witaj czy jest możliwość dodania w funkcjach GG11 żeby gg było dostępne tylko w pasku systemowym tak jak starsze GG10 że w pasku zadań były tylko rozmowy GG, a zaś sam komunikator był dostępny tylko i wyłącznie w pasku systemowym
    Było zgłoszone i czekam na to przy każdej aktualizacji ale w dalszym ciągu tego nie ma, nie wiem czemu ale tak mnie to wkur... że masakra

    Zostaw komentarz:


  • LrPrl
    odpowiedział(a)
    Witam. Podczas przejścia z gg 10 na 10.5 zostaje wymuszone uzupełnienie profilu. Ale nie ma opcji ominięcia tego, czy zostawienia pustego pola takiego jak imię i nazwisko. Przecież nie każdy lubi rozsiewać swoje dane od tak. Dodatkowo po wpisaniu nawet byle czego, to w górnym pasku obok avatarka jest to wyświetlane, tak samo jak i przy wyborze profilu, a ja osobiście wolę gdy wyświetla się pseudonim.
    Zanim zrobicie z klienta gg jakieś nk czy fb, pomyślcie o tych co korzystają z gg tylko i wyłącznie do rozmów. Również przydała by się opcja w okienku "Trwa migrowanie Twojego archiwum" w stylu "Nie chce przenosić mojego archiwum". A gdy kliknie się na kogoś z listy znajomych to po lewej stronie wyskakuje profil danej osoby, gdyby była jakaś opcja wyłączenia tego to było by dobrze.

    Zostaw komentarz:


  • SmyQ
    odpowiedział(a)
    Też mam taką nadzieję. Może to tylko zbieg okoliczności, że jeszcze tego nie ma.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez SmyQ Zobacz posta
    (...) przydałoby się, by obsługiwało przynajmniej tak podstawową rzecz jak wysyłanie SMSów. (...) Może GG Team chce to zrobić w postaci wplikacji webowej?
    Mam nadzieję, że zrobią to normalnie, natywnie.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X