Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    @pikaczu, jak chcesz brak reklam to instaluj sobie WTW. GG musi zarabiać i reklamy będą. Inną kwestią jest to, że ktoś mówi jedno, a robi drugie... albo prezes nie wie o czym mówi, albo jego ludzie robią co chcą, albo celowo skłamał, bo z resztą SaperR przy pierwszych betach mówił, że w aplikacji są już elementy do wyświetlania reklamy startowej, ale nie były wtedy wykorzystywane...
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      szkoda

      Komentarz


        Co do wyświetlania reklamy startowej, to stała ona się dla mnie uciążliwa w momencie gdy zostało wprowadzone opóźnienie wyświetlania reklamy po włączeniu komunikatora. W starszych wersjach gg reklama wyświetlała się zaraz po włączeniu programu, widziało się nią i po kłopocie. To opóźnienie wyświetlania jest dlatego tak irytujące, gdyż okno rozmowy staje się wtedy nieaktywne i tekst przestaje się wpisywać. GG Network powinno wprowadzić wyświetlanie tej reklamy albo odrazu po starcie programu, albo wyświetlanie tej reklamy jako pop-down. Wtedy nie miałbym nic przeciwko. Opóźnienie aktywacji przycisku zamknij i tak jest, więc każdy miałby szansę zobaczyć reklamę, a ona by nie byla tak irytująca.

        Komentarz


          Witam, zauważyłem że gg idzie w dobrym kierunku, w nowej wersji wygląda na lekkie i szybko działa lecz bierze ponad 100mb ramu, przydałaby się mała optymalizacja. Brakuje mi trochę funkcji z importowaniem kontaktów jak bylo w poprzednich wersjach. Ogólnie jest coraz lepiej
          Co do reklam to nie sa takie złe

          Komentarz


            W GG Dysk przydała by się opcja pobierz wszystkie. Ostatnio znajomy wysyłał mi fotki przez GG Dysk i musiałem po kolei klikać na każde zdjęcie i klikać pobierz. Ta opcja bardzo ułatwiła by życie.

            Komentarz


              zgłaszaliśmy to dzięki!

              Komentarz

              Pracuję...
              X