Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie jest to w sumie sugestia stricte na temat działania aplikacji, ale...
    Podczas migracji archiwum pojawia się komunikat "Prosimy o nie wyłączanie..." - powinno być "niewyłączanie".

    Komentarz


      Nie można wejść na link zawarty w emailu poprzez kliknięcie go (w wersji dla Windows, w innych nie wiem). Trzeba link skopiować i wkleić w przeglądarkę co jest jednak trochę uciążliwe.

      Komentarz


        witaj czy jest możliwość dodania w funkcjach GG11 żeby gg było dostępne tylko w pasku systemowym tak jak starsze GG10 że w pasku zadań były tylko rozmowy GG, a zaś sam komunikator był dostępny tylko i wyłącznie w pasku systemowym

        Komentarz


          VanillaBear, racja, zgłoszone do poprawy.
          Peterksf, Haszczyc: zgłoszone to już było jakiś czas temu.

          Komentarz


            Czasami po uruchomieniu gg nie widzi się tego co zostało wysłane, czyli po naciśnięciu enter, nie ma nic w oknie rozmowy. Po ponownym uruchomieniu gg jest ok.

            Komentarz


              Skoro GG11 jest jako domyślna wersja do pobrania na gadu-gadu.pl to chyba przydałoby się, by obsługiwało przynajmniej tak podstawową rzecz jak wysyłanie SMSów. Mam nadzieje, że znajdzie się to w buildzie wydanym dzisiaj. Może GG Team chce to zrobić w postaci wplikacji webowej?
              gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

              Komentarz


                Zamieszczone przez SmyQ Zobacz posta
                (...) przydałoby się, by obsługiwało przynajmniej tak podstawową rzecz jak wysyłanie SMSów. (...) Może GG Team chce to zrobić w postaci wplikacji webowej?
                Mam nadzieję, że zrobią to normalnie, natywnie.

                Komentarz


                  Też mam taką nadzieję. Może to tylko zbieg okoliczności, że jeszcze tego nie ma.
                  gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

                  Komentarz


                    Witam. Podczas przejścia z gg 10 na 10.5 zostaje wymuszone uzupełnienie profilu. Ale nie ma opcji ominięcia tego, czy zostawienia pustego pola takiego jak imię i nazwisko. Przecież nie każdy lubi rozsiewać swoje dane od tak. Dodatkowo po wpisaniu nawet byle czego, to w górnym pasku obok avatarka jest to wyświetlane, tak samo jak i przy wyborze profilu, a ja osobiście wolę gdy wyświetla się pseudonim.
                    Zanim zrobicie z klienta gg jakieś nk czy fb, pomyślcie o tych co korzystają z gg tylko i wyłącznie do rozmów. Również przydała by się opcja w okienku "Trwa migrowanie Twojego archiwum" w stylu "Nie chce przenosić mojego archiwum". A gdy kliknie się na kogoś z listy znajomych to po lewej stronie wyskakuje profil danej osoby, gdyby była jakaś opcja wyłączenia tego to było by dobrze.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez haszczyc Zobacz posta
                      witaj czy jest możliwość dodania w funkcjach GG11 żeby gg było dostępne tylko w pasku systemowym tak jak starsze GG10 że w pasku zadań były tylko rozmowy GG, a zaś sam komunikator był dostępny tylko i wyłącznie w pasku systemowym
                      Było zgłoszone i czekam na to przy każdej aktualizacji ale w dalszym ciągu tego nie ma, nie wiem czemu ale tak mnie to wkur... że masakra

                      Komentarz


                        Po usunięciu wszystkich rzeczy z paska bocznego pojawiają się one na nowo.

                        Komentarz


                          Dokładnie potwierdzam - po ..uj dajecie opcje " Usuń " skoro nie można usunąć wszystkiego ??? Powtarza się sytuacja z GG10, gdzie na siłę jest wciskane wszelkiego rodzaju badziewie niemające NIC wspólnego z komunikatorem. A miało być przyjaźnie dla użytkownika - żal

                          ---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

                          Jeszcze jedna rzecz do pilnej poprawy. Otóż w momencie jak GG usiłuje sie zalogować do profilu i ma z tym jakiś kłopot, to za nic nie chce pozostać zminimalizowane do paska. W każdym momencie jak ponawia próbę logowania wyskakuje okno programu na wierzch. Jest to o tyle wq...jące, że podczas gdy korzystam w tym momencie z np. gry Angry Birds na Facebooku ( również i inne gry flashowe ) to GG wyłącza mi tryb pełnoekranowy, poprzez swoje okno, które uważa, że dla mnie jest ważniejsze oglądanie jak próbuje bezskutecznie się zalogować. Proszę o poprawienie tego. Skoro mam GG zminimalizowane TO TAK MA BYĆ i już.[COLOR="Silver"]
                          Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: usunięcie zdublowanego wpisu - błąd forum

                          Komentarz


                            no, wlasnie. dajcie wreszcie sam komunikator, przesylanie plikow, rozmowy audio i video, i koniec badziewi.

                            Komentarz


                              Witam z bety gg korzystam od niedawna i powiem że zrobiła na mnie dobre wrażenie, aleeee... Zawsze jest jakieś ale :] Jak na razie sa 2 błedy, hmm... błędami raczej to nazwać nie można, a raczej nieudogodnienia. A zatem :
                              1. chyba najważniejsza rzecz. Ikonka aktywnej aplikacji na pasku zadań. W starszych wersjach po uruchomieniu gg ikonka aplikacji była tylko i wyłącznie w oknie try. W gg 11 gdy okno aplikacji jest pokazane na pulpicie ikonka aplikacji pokazuje się na pasku zadań. Otwierając okienko rozmowy z 1 osobą cały czas myślę ze pisze z 2 osobami, bo mam na pasku zadań mam dwie ikonki gg. Chyba wiadomo o co chodzi
                              2. Możliwość w opcjach wyłączenia/włączenia paska z "gadżetami", oraz włączenia/wyłączenia paska z informacjami, da się pasek zwinąć, no ale jak użytkownik zwija to w większości przypadkach nie potrzebuje tego. Wiec fajnie gdyby była możliwość wyłączenia tego "bajeru".


                              Ogólnie rzecz biorąc, dając dla użytkownika duże możliwości modyfikacji okna aplikacji będzie bardzo dobrym rozwiązaniem i tym samym zostaną rozwiązane założenie koncerny gg.

                              Komentarz


                                No właśnie, czy posłuchacie w końcu głosu użytkowników ? My, chcemy samego komunikatora (bez bajerów). Zróbcie oddzielną wersję bez bajerów (lite), albo po prostu żeby była możliwość całkowitego wyłączenia tych bajerów. Nie chce, gier, rozmów wideo i audio, radia, gg dysk, paska z wiadomościami i tego paska po boku, nie chodzi tutaj o zwijanie paska, ale żeby wogle go wyłączyć. Na laptopie ten komunikator chodzi bardzo źle. Za dużo ramu zjada. W tej chwili lepsza alternatywa to niestety AQQ.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X