Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11 LITE pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • PanNikt
    odpowiedział(a)
    No u mnie wraz z GG 11 miarka się przebrała Bylem cierpliwy i szczerze mowiąc liczyłem ze GG 11 wlasnie bedzie taka rewolucja i będzie lite, ewentualnie z dostepnymi grami itp dla chętnych podczas instalacji. Bylem tak ciekawy ze zainstalowałem sprawdzic - ściągałem z głównej strony polecane gg.
    Pierwsze co sie okazało to ze straciłem cale archiwum!! oczywiście zrobilem jego kopie, ale jej nie moglem importować (brak takiej funkcji), a skopiowanie do odpowiedniego folderu nic nie daje, bo ma zły format!
    Druga sprawa, ze nie ma duzo opdcji (dostepnych w nowe GG): szyfrowanie, wyszukiwanie z katalogu publicznego, dodawanie znajomych z katalogu(!), profil na haslo i wielu innych...
    Za to mamy dodanych kupę reklam startowych, gry i inne bzdury i nie dość ze one są, to jeszcze same sie wysuwają jak się najdzie myszka (choćby przypadkowo) na gg - pojawia się wtedy na polowe mojego ekranu (mam 19cali) ekran, z mnóstwem jakiegoś szajsowatego javascripta i javy co muli mi kompa na minute, bo tyle się zamyka to okno ^^
    W procesach explorera oczywiście GG pierwsze miejsce zaraz po starcie systemu
    Jak to w ogóle możliwe, by komunikator więcej pamięci pożerał od przeglądarki do internetu z tyloma funkcjami...
    papa kombajnie GG za stary jestem na takie zabawy.
    Ostatnio edytowany przez PanNikt; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • midicat
    odpowiedział(a)
    Niestety zamiast gg Lite powstaje jedynie gg heavy. Można odnieść wrażenie, że projektantom tego programu płacą proporcjonalnie do ilości funkcji i zajętości pamięci, zamiast do szybkości i użyteczności.

    Zostaw komentarz:


  • RetnaX
    odpowiedział(a)
    Masz dobre chęci, ale znając twórców GG nie zrobią tego .... oni, że tak powiem wszystko co dobre potrafią spartolić ....

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    started a poll GG 11 LITE pytanie

    GG 11 LITE pytanie

    20
    Tak, chcę używać małej stabilnej wersji gg
    95,00%
    19
    Nie, wystarczy mi ten pamięciożerny kombajn
    5,00%
    1
    Witam, chciałbym zapytać czy powstanie aplikacja dla użytkowników którzy nie potrzebują wszystkich funkcji obecnego gg i chcą mieć komunikator operujący na podstawowych funkcjach takich jak pisanie ze znajomymi i ewentualnie połączenia audio. Zajmujący mało miejsca, mały kształtny programik, który można używać także na pendrive i zabrać ze sobą. Obecna wersja stała się choinką z bombkami która zaczyna mi zacinać słabszego asusa na hp'ku na szczęście jeszcze tą "gierkę'' pociągnie. Przy pierwszej becie dało się grać w gta4 z włączonym gg. teraz nie lagi są masakryczne.. proszę spróbować bo przecież przez te super dodatki tracicie użytkowników na rzecz innych programistów którzy widzą ten problem, pozdr
    Mr AFK
Pracuję...
X