Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyłączenie dodatków w GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyłączenie dodatków w GG

    O co chodzi ? O wyłączenie wszelkich dodatków typu Poczta, Strefa, Dysk, Pasek Aplikacji itd. Skoro nowe GG miało być minimalistyczne i dostosowane do moich potrzeb, to proszę dodać w Ustawieniach zakładkę Dodatki, w której mógłbym wyłączyć to czego nie używam. Nowe GG naprawdę byłoby dobre, gdyby dało się to wszystko wyłączyć. Rozumiem platforma platformą, ale nie wszyscy muszą mieć te wszystkie bajery. Chcieliście stworzyć prosty i minimalistyczny komunikator, sam czytając zapowiedzi nie mogłem się doczekać nowego GG, jednak rozczarowało mnie ono po kilku aktualizacjach, które wprowadziły wyżej wymienione bajery. Jeśli tak dalej pójdzie, to GG pozostanie wspomnieniem i wszyscy przeniosą się na alternatywy.

    Pewnie i tak to co napisałem będzie sobie leżeć, ale warto spróbować .....

    Pozdrawiam Xanter
    23
    Tak
    91,30%
    21
    Nie
    8,70%
    2
    Ostatnio edytowany przez RetnaX; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    100% poparcia. "Goły" komunikator dla wszystkich - bajery dla chcących !!!
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Poprawa błędów

    Komentarz


      #3
      200% poparcia! Polać mu wódki, dobrze prawi!

      A tak na poważnie, zgadzam się całkowicie. Taka opcja powinna być - albo już przeboleć, zainstalować te wszystkie dodatki, ale żeby można potem było ten komunikator rozebrać do golizny...
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #4
        Dlatego na PC cały czas od kilku ładnych lat mam GG 6.1 (build 158). Najlepiej działające bez żadnych bajerów. Te nowe wodotryski sami widzicie jaki dają efekt.

        Komentarz


          #5
          Nie rozumiem ankiety, przecież jak będzie menu "Dodatki" to one nadal będą, tylko w innym miejscu.

          Komentarz


            #6
            Ale wiadomo, o co ma chodzić. Chodzi o zakładkę w ustawieniach umożliwiającą wyłączenie dodatków w GG, typu strefa itd.
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              Tez się dałem oszukać...czytałem newsy i dobrze gadali, a w praktyce wyszło całkowicie co innego.

              Komentarz


                #8
                jestem za

                Komentarz


                  #9
                  Popieram! ale gg team ma nas, was gdzieś tak ma nas gdzieś! przecież chodzi o kasę - pozostaje alternatywa jeśli nic się nie zmieni. Sam napisałem kilka tematów w których prosiłem o taką opcję - bez odzewu kogokolwiek z gg ale warto spróbować raz jeszcze...

                  Komentarz


                    #10
                    Widocznie to nikogo nie obchodzi. Szkoda i jeszcze jedno : od wielu miesięcy używam wtw i róbcie sobie co chcecie, a odkąd kupiłem laptopa, to nawet gg nie instalowałem
                    Ostatnio edytowany przez RetnaX; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      Refresh ?

                      Komentarz


                        #12
                        Jesteśmy wdzięczni za Wasz wkład i pomysły. Zgłaszane sugestie przekazujemy do zespołów odpowiedzialnych za produkt oraz jego techniczną realizację. Niektóre z nich zostały lub zostaną zrealizowane, choć czas ich wdrożenia może być różny. Musicie jednak mieć świadomość, że nie wszystkie sugestie wprowadzimy w życie, a wynika to z następujących okoliczności:


                        1) proponowane rozwiązania znajdują zarówno zwolenników jak i przeciwników lub są ze sobą sprzeczne,
                        2) jako firma mamy pewną strategię rozwoju komunikatora,
                        3) GG to obecnie platforma komunikacyjna, dlatego pewne moduły platformy są konieczne w aplikacji GG.

                        Zależy nam na tym aby program był funkcjonalny. Zwróćcie jednak uwagę, że jeśli nie używacie Poczty GG, to sama jej ikona jest tylko opcją, która pozwala ewentualnie włączyć, czyli założyć pocztę tym, którzy z niej chcą korzystać.
                        Jeśli nie chcecie dodatkowych aplikacji można je przecież usunąć. Zakładka, w której one się znajdują pozostanie ale to też jest opcja pozwalająca na ich pobranie lub usunięcie w zależności od potrzeb poszczególnych użytkowników.

                        Proponujecie tym samym zastąpić te rozwiązania innymi rozwiązaniami jednak to tylko prowadziłoby do zmiany wizualnej, bo na miejsce wyżej przedstawionych opcji musiałyby się pojawić inne opcje typu wyłącz/włącz.

                        Komentarz


                          #13
                          mogloby byc w ustawieniach opcje wlacz/wylacz

                          Komentarz


                            #14
                            dokładnie, włącz/wyłącz.

                            Komentarz


                              #15
                              Ale te opcje wtedy nie powodowałyby jedynie ukrycia, a całkowite zwolnienie z RAM (wyłączenie) danego modułu. To też dobry sposób na starsze komputery
                              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X