Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odbiór plików - niejasności

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radol
    odpowiedział(a)
    BArdzo ważna informacja dla odbiorcy pliku została nie wiem czemu zlikwidowana.
    Teraz odbiorca widzi napis "Oczekiwanie" co raczej jest dla niego mało czytelne.
    Co jakiś czas podawałem odbiorcy pliku ile to MB już przesłano.

    Szczególnie uciążliwe przy trochę większych plikach
    Piszę tutaj oczywiscie o przesyłaniu pliczku poprzez prawoklik i opcje "Wyślji plik"

    Jedna z ważniejszych rzeczy które należy poprawić.
    Ostatnio edytowany przez Radol; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Tą sugestię już wcześniej przekazałem pod rozwagę ale jak widzę zapomniałem jej skomentować.

    Zostaw komentarz:


  • Morfeusz888
    odpowiedział(a)
    Popieram.

    Zostaw komentarz:


  • Blade
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się mam to samo, mam 2 kompy i wysyłam coś na 2 komp na GG i pisze Oczekiwanie a nie np ile procent pliku zostało wysłane i weź się tu domyślaj u obydwu powinien wyświetlamy być ten sam postęp.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    nie zrozumiałeś o co mi chodzi albo nie widzę tej opcji. Przykład: znajomy wysyła mi plik kilkudziesięciomegabajtowy - zanim on go wyśle na dysk minie trochę czasu, w którym ja nie jestem informowany o jego postępie wysyłania pliku - widzę tylko napis "Oczekiwanie". Widzę jedynie postęp pobierania. W efekcie muszę się znajomego pytać co jakiś czas ile % pliku już wysłał, bo nie wiem ile mniej więcej będę czekał na jego odbiór.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    To zostało już wprowadzone. Przy przesyłaniu pliku jest możliwość wyświetlenia szczegółów, gdzie prezentowany jest postęp przesyłania.

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Dziękujemy, przekazane.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    rozpoczął temat Odbiór plików - niejasności

    Odbiór plików - niejasności

    Propozycja: Nie znam postępu wysyłania pliku od rozmówcy na dysk. Powinien wyświetlać się progressbar dla wysyłki i potem dla ściągania lub jeden progressbar: <0;50) dla wysyłki na dysk, <50;100> dla mojego odbioru;

    Mówiąc szczerze zastanawiam się czy podczas wysyłki nie powinienem już w tym momencie ściągać tego co zostało wysłane. Wyobraź sobie wysyłkę pliku 800 MB, która trwa powiedzmy 2h. W GG10 całość potrwa tyle, ale w GG11 do 2h doliczymy 30 minut ściagania tego... Ale to w sumie już drobnostka, pierwszy punkt dla mnie jest najważniejszy
Pracuję...
X