Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opis w oknie rozmowy, zmiany statusu wplecione w rozmowę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opis w oknie rozmowy, zmiany statusu wplecione w rozmowę

    Nie rozumiem do dzisiaj wyłączenia wyświetlania opisu kontaktu, z którym rozmawiamy, w górnej belce okna rozmowy (na tej windowsowej ramce, gdzie widnieje nazwa i numer kontaktu). We wcześniejszych wersjach GG to istniało i chyba nikomu nie przeszkadzało, więc dlaczego teraz muszę otwierać listę kontaktów, żeby sprawdzić, czy dana osoba w ogóle ma opis?

    Przy okazji - jeden z popularnych multikomunikatorów (na A) posiada - również po sieci GG - możliwość wyświetlania zmian statusu w oknie rozmowy. Są one po prostu wplecione w dialog i siedzą na swoim miejscu aż do zamknięcia okna rozmowy, bo nie są zapisywane w archiwum. Wygląda to mniej więcej tak (załóżmy, że opis mojego rozmówcy brzmi "lubię placki"):

    osoba1: zw 21:20
    ja: ok 21:20
    [osoba1 zmienił status na: zaraz wracam
    lubię placki]
    21:20
    [osoba1 zmienił status na: dostępny
    lubię placki]
    21:45
    osoba1: już jestem 21:46

    i tak dalej. Czy nie dałoby się wprowadzić czegoś takiego w GG, aby można było śledzić zmiany statusów co do minuty?
    Jednak te opisy na górnej belce to imo większy priorytet jeśli chodzi o zmiany w GG, więc jeśli dyskusja o drugim z moich pomysłów byłaby odleglejsza, proszę skupić się właśnie na nich.

    #2
    Do ****a pana, czy administracja GG tutaj w ogóle zagląda?

    Komentarz

    Pracuję...
    X