Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama " startowa "

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Reklama " startowa "

    Mam ciekawą sugestię

    Przywróćcie możliwość zamykania reklamy klikając na miniaturce w dolnym ( u mnie ) pasku na " krzyżyk ", lub z menu prawoklika " zamknij okno ". Obecnie Wasza reklama wcale się nie zamyka, tylko wyskakuje na ekran i trzeba zamykać ją w oknie.




















    Wiem - to celowe zagranie, ale to dodatowe wqrwienie dla użytkownika i wcale nie na Wasz plus

    #2
    Mam jeszcze jedną sugestię - teraz na poważnie.
    Nie da się tak zrobić, żeby skoro już ta reklama ma się pokazywać po każdym uruchomieniu GG ( a także po zmianie IP np. w neostradzie ), to żeby jej pokazywanie powiązać nie z numerem GG, tylko z uruchomionym programem ? A dokładnie to chodzi mi o to, że jak mam włączone kilka numerów na raz, to i reklam pokazuje się tyle co numerów - a więc i wqrwienie na tą reklamę jest większe. A jeżeliby reklama była powiązana z uruchomionym programem, to przynajmniej widziałbym ją jedną.

    Poddaję to pod rozwagę

    Komentarz


      #3
      I dokładam jeszcze jedno - jak zauważyłem obecnie reklama pojawia się również w okresie jakiejś dłuższej " nieaktywności " użytkownika na komputerze ( poprawcie mnie jeżeli się mylę ). Powoduje to to, że jak np. oglądam jakiś dłuższy filmik na YT w trybie pełnoekranowym, to ta reklama potrafi się wbić na ekran na pierwszy plan, a ponieważ nie można jej zamknąć od razu ( vide pierwszy wpis tutaj ), to przeszkadza w oglądaniu.
      Takie ustawienie reklam uważam już za kurewstwo ( przy całym szacunku i zrozumieniu dla potrzeby reklamy ).

      Sorki za wyrażenie, ale nie można tego inaczej określić.
      Mam nadzieję, że chociaż zlikwidujecie pojawianie się reklamy gdy inne programy działają w trybie pełnoekranowym ( to chyba nie trudne dla tak zdolnych programistów )

      Komentarz

      Pracuję...
      X