Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Avatary

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Avatary

    Powracam do mojej wcześniejszej sugestii, aby jeżeli mam ustawiony widok kontaków BEZ avatarów, to żeby się one nie zapisywały w folderze na PC ( bo i po co ? ), z tym że dopisuję inną sugestię.

    Obecnie, kiedy się korzysta z " losowania rozmówcy ", to nieraz taka zabawa może trwać dość długo. W tej sytuacji zapisywanie w pamięci GG wszystkich avatarów osób, które się wyświetliły przy losowaniu uważam za całkowicie zbędne i zaśmiecające komputer. Czy jeżeli już musicie tak pisać program, to nie można by zrobić, aby były zapamiętywane avatary TYLKO osób z listy kontaktów ???

    Albo jakiś mechanizm czyszczenia dajcie przy zamykaniu GG - np.: avatary losowane byłyby w jakimś folderze .tmp i usuwane po zamknięciu programu

    #2
    Dobra sugestia z avatarami, to słuszna uwaga. Potem avatary przecież ustawią się same, jak się wgra te kontakty do komunikatora
    Można zaryzykować takie oto twierdzenie - kredyty samochodowe http://www.doradztwo-kredytowe.com.p...ty-samochodowe są jak najbardziej w porządku, naprawdę nie wydaje się, aby ktoś z nas miał jakikolwiek problem z tym związany, bądźmy optymistami.

    Komentarz


      #3
      Avatary to dobry pomysł

      Komentarz


        #4
        Ja popieram oba pomysły. Chociaż avatary w pierwszej kolejności, bo z drugiej opcji nie korzystam.
        strony internetowe Gniezno

        Komentarz

        Pracuję...
        X