Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum GG - eksport

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    poprostuOna niestety nie mamy w planach wdrażania opcji dotyczących eksportu archiwum, nasze zasoby programistyczne nie są nieograniczone i wybieramy te rzeczy, które są ważniejsze.
    Nie każda sugestia Użytkownika jest wdrażana. Mamy nadzieję, że w przyszłości to się zmieni. Od czasu Twojego ostatniego wpisu wdrożyliśmy sporo rzeczy, zachęcamy do sprawdzenia co w GG jest nowego a jest kilka rzeczy, m.in:
    • Galeria [możliwość dodania zdjęć do swojego konta, kiedyś można było dodać tylko awatar, teraz jest możliwość dodania kilku zdjęć],
    • Centrum powiadomień [które dostępne jest z poziomu webGG, wdrażamy również na telefonach] - w przyszłości w Centrum Powiadomień będzie więcej pozycji, sukcesywnie je dodajemy,
    • możliwość zweryfikowania swojego profilu [ profile zweryfikowane uwiarygadniają konta wyświetlane w komunikatorze, potwierdzają ich autentyczność i to, że prowadzą je prawdziwe osoby a to wszystko dzięki przelewowi na kwotę 1 gr] szczegóły można znaleźć na stronie https://gadu-gadu.pl/2021/05/28/%E2%...wa-funkcja-gg/
    Pamiętajcie, że prócz tego co widoczne dla oka usprawniamy, to co dla oka widoczne nie jest. I tych usprawnień też było sporo. Cały czas bowiem działamy aby aplikacja działała sprawnie i była bezpieczna.

    Komentarz


      #17
      JustynaBOK
      Jeżeli nie macie, opcji wdrażania eksportu archiwum to nie mamy o czym dyskutować.
      Od dawna korzystam z WhatsAppa, ten komunikat ma taką opcję i jestem z tego zadowolona, nawet ostatnio zainstalowałam sobie do testów Telegram, w zupełności komunikatory FB/Messenger/WhatsApp mi wystarczą, a dzisiejsze GG to nie to samo co kiedyś .

      Komentarz


        #18
        poprostuOna każdy komunikator jest inny i nie każdy ma takie same funkcjonalności. My mamy takie, których nie ma FB, WhatsApp czy Telegram, a mianowicie np. opcja Losuj rozmówcę.
        W kwestiach archiwum i jego eksportu dodamy raz jeszcze, że obecnie nie mamy planów wdrażania tej funkcjonalności bo nie pozwalają nam na to zasoby programistyczne. Ale kto wie, może z czasem będziemy w stanie zrobić więcej i wdrażać inne ciekawe pomysły zgłaszane nam przez naszych Użytkowników.

        Komentarz

        Pracuję...
        X