Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe skórki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Justyna
    odpowiedział(a)
    Planujemy kilka nowości i udogodnień dla naszych Użytkowników, ale póki co wszystko owiane jest tajemnicą Zgadzamy się skórki to bardzo fajna opcja (zwłaszcza spersonalizowane). Dziękujemy za zgłoszenie sugestii, na pewno zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Czy macie jeszcze jakieś propozycje?

    Zostaw komentarz:


  • Marciosss
    odpowiedział(a)
    Poza tym tworzenie własnych skórek to dobry początek nauki programowana. Obecnie w czasach gdy user ma coraz mniejszą kontrolę nad programami może to być jedna z nielicznych szans dla początkujących do zainteresowania się programowaniem. Z czasem osoba taka zacznie się szkolić w odpowiednim kierunku i firma zyska wartościowego pracownika.

    Zostaw komentarz:


  • Tropiciel
    odpowiedział(a)
    Skórki to fajna opcja. Było już to w GG 10 i miło wspominam.

    Zamieszczone przez loksena Zobacz posta

    Ciekawe czy ktoś odpowie ? - z tym tutaj niestety słabo
    Mam wrażenie, że jednak GG Tem zaczyna ponownie nieśmiało udzielać.

    Zostaw komentarz:


  • loksena
    odpowiedział(a)
    Też jestem za , możliwość indywidualnej personalizacji sprawia, że bardziej się utożsamiamy z tym co personalizujemy. Wolę korzystać z czegoś, co wygląda tak jak chcę ja, a nie ktoś

    Ciekawe czy ktoś odpowie ? - z tym tutaj niestety słabo

    Zostaw komentarz:


  • Shado
    odpowiedział(a)
    Zdecydowanie przydałoby się tworzenie własnych skórek/nadawanie własnych kolorów oknom.

    Zostaw komentarz:


  • Marciosss
    rozpoczął temat Nowe skórki

    Nowe skórki

    Witam
    Czy istnieją plany przywrócenia możliwości instalacji niestandardowych/fanowskich skórek w aplikacji?
    Obecny zestaw w zasadzie niewiele różni się między sobą, a przydały by się jakieś ciemniejsze skórki do siedzenia wieczorami
Pracuję...
X