Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opcja w "ruletce" losuj tylko losujących/spełniasz kryteria

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Meduza
    odpowiedział(a)
    Gie dziękujemy za Twoje sugestie są dla nas bardzo cenne. Nie zawsze wszystkie sugestie są wprowadzane jeden do jednego.

    W grudniu wprowadziliśmy w "Losowaniu rozmówcy" opcję uwzględniania odległości losowanych osób. Pod uwagę brana jest podana miejscowość lub lokalizacja.
    Szczegóły w linku: https://forum.gg.pl/forum/informacje...%C3%B3wc%C4%99

    Informacje o nowościach są dostępne w Dziale -> Co nowego?
    https://forum.gg.pl/forum/informacje...3lne/co-nowego
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Gie
    odpowiedział(a)
    Ponad 7 lat temu podałem sugestię dodatkowych opcji wyszukiwania. M. in. województw.
    https://forum.gg.pl/forum/serwisy-zw...9345#post29345
    GG musi być bardzo skomplikowane że nie można wprowadzić tak oczywistych opcji do profilu każdego użytkownika.

    Zostaw komentarz:


  • Iwona
    odpowiedział(a)
    Planujemy dodanie województw w "opcjach wyszukiwania" w ruletce.

    Zostaw komentarz:


  • 61000723
    odpowiedział(a)
    Ja bym z chęcią zobaczył opcję wybierania województwa w Ruletce. Jestem z Lubuskiego a losuje mi osoby z każdego innego województwa, tylko nie z tego co ja jestem.

    Zostaw komentarz:


  • Iwona
    odpowiedział(a)
    Opcja wyłączenia przypominajki jest już dostępna po zalogowaniu na stronie gg.pl --> GG --> Centrum Powiadomień.

    Zostaw komentarz:


  • epsilon
    odpowiedział(a)
    Agat nie widze takiej opcji w kliencie linuxowym. Moge chyba tylko zignorowac ten kontakt. Mnie narazie tez przypominajka nie przeszkadza.

    Zostaw komentarz:


  • Agat
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
    Pod klientem linuxowym tez bedzie mozliwosc rozmow audio/video?
    A co do przypominajki, to zrobcie tak aby sie dalo ja wlaczyc/wylaczyc w kliencie.
    Można wyłączyć. Menu GG>Centrum Powiadomień>Przypominajka Ja może na 5 min wyłączyłem. Mi te przypomnienia kompletnie nie przeszkadzają, częściej ratują

    Zostaw komentarz:


  • Mateuszol
    odpowiedział(a)
    masakra, wprowadzenie każdej nowości, nawet tej najdrobniejszej zajmuje wam rok czasu jak nie lepiej

    Zostaw komentarz:


  • Iwona
    odpowiedział(a)
    W pierwszej kolejności rozmowy audio/video pojawią się w systemie Android, odnośnie aplikacji komputerowych nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie w tej chwili.

    Zostaw komentarz:


  • epsilon
    odpowiedział(a)
    Pod klientem linuxowym tez bedzie mozliwosc rozmow audio/video?
    A co do przypominajki, to zrobcie tak aby sie dalo ja wlaczyc/wylaczyc w kliencie.

    Zostaw komentarz:


  • Iwona
    odpowiedział(a)
    Na ten moment mamy ważniejsze wydania, między innymi możliwość rozmów audio/video. Obecnie, nie jesteśmy w stanie oszacować dokładnej daty.

    Zostaw komentarz:


  • clasick
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez JustynaBOK Zobacz posta
    Gdy będziemy rozbudowywać opcję Losuj rozmówcę, z pewnością wrócimy do Waszych pomysłów.
    Choć wiemy, że nie każdy lubi otrzymywać wiadomości z Przypominajki to będziemy się starać używać jej również właśnie w celu informowania Was o nowych funkcjonalnościach w GG.
    Hej! Uda się w przyszłym roku czy jak już zostaniecie bez użytkowników?

    Zostaw komentarz:


  • Meduza
    odpowiedział(a)
    Gdy będziemy rozbudowywać opcję Losuj rozmówcę, z pewnością wrócimy do Waszych pomysłów.
    Choć wiemy, że nie każdy lubi otrzymywać wiadomości z Przypominajki to będziemy się starać używać jej również właśnie w celu informowania Was o nowych funkcjonalnościach w GG.

    Zostaw komentarz:


  • epsilon
    odpowiedział(a)
    Tylko zeby ta opcja dzialala sensownie, to gg by musialo miec tyle uzytkownikow co w czasach swietnosci... Ciekawe ile osob uzywa w ogole tej funkcji.
    A dobieranie osob ze statusem "pogadam" to tez niczego nie gwarantuje, bo ponoc uzytkownicy androida ustawiaja ten status, po to aby nie zostac wylogowanym. Tak przynajmniej bylo kiedys.
    Pawel to ze ktos jest w "Twoim przedziale wiekowym", to nie znaczy ze Ty jestes "w przedziale wiekowym tej osoby"...
    Moze warto by w ustawieniach tej funkcji, lub ogolnie w kliencie gg dac opcje, przyjmuj polaczenia od osob w przedziale wiekowym .... czy tez innych kryteriow z katalogu publicznego. Wiem ze wpisac sobie mozna dowolny wiek, czy inne dane ale zawsze by to ograniczylo liczbe "wiadomosci".
    Jak wprowadzicie jakies funkcjonalnosci, to dajcie uzytkownikow wiedziec, za pomoca przypominajki...

    A w wyszukiwarce w katalogu publicznym to by sie przydalo kryterium odnosnie statusu wyszukiwanych osob.
    Ostatnio edytowany przez epsilon; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Meduza
    odpowiedział(a)
    W pierwszej kolejności losowane są osoby z Ruletki, gdzie obie strony podają kryteria. Osoby ze statusem "Pogadam" dolosowywane są tylko w wypadku gdy nie znajdzie się dopasowania wśród ludzi losujących w Ruletce. Osoby ze statusem "Pogadam" brane są z katalogu publicznego. W katalogu publicznym ludzie nie podają kryteriów losowania, więc pod uwagę brane są tylko Twoje kryteria - w związku z tym może zdarzyć się sytuacja w której dolosowane zostaną osoby, które nie chcą z Tobą rozmawiać.

    W przyszłości planujemy wprowadzenie dodatkowych kryteriów wyszukiwania oraz rozbudowanie opcji "Losuj rozmówcę", wtedy weźmiemy pod uwagę również Twoje sugestie.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X