Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyskakiwanie okienka GG przy ponawianiu połączenia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Wyskakiwanie okienka GG przy ponawianiu połączenia

  Cześć,

  GG na desktopie (Windows) przy każdym ponawianiu połączenia otwiera okno ukryte w tray'u. To rozpraszające, gdy akurat nad czymś pracujesz, a już kompletnie złości jak korzysta się z wielu pulpitów (Windows 10) - wtedy niezależnie na którym pulpicie się jest, GG zmienia go na ten na którym jest uruchomiony.

  Bardziej elegancko byłoby chyba, gdy okienko jest schowane, łączyć z serwerem w tle, ewentualnie animować jakoś ikonkę w zasobniku (tak jak to było w starszych wersjach komunikatora).

  Pozdrawiam!
  Ostatnio edytowany przez Shado; [ARG:4 UNDEFINED].

  #2
  Cześć, podczas zalogowania do konta i bez restartu systemu aplikacja ponownie łączy się u Ciebie z serwerem ? Z której wersji aplikacji korzystasz ?

  Komentarz


   #3
   Korzystam z wersji najnowszej. Szczególnie to widać gdy tracę połączenie z siecią lub macie problemy z serwerami (do czego przyznaliście się na Facebooku) - ale nie w tym problem, bo to dobrze, że jest reconnecting chodzi mi jedynie o okienko które samo się pojawia i zakłóca pracę.

   Komentarz


    #4
    Dzięki za wytłumaczenie, rozważymy to. Na tę chwilę możemy zasugerować wyłączenie logowania automatycznego, wtedy aplikacja nie włączy się w nieodpowiednim dla Ciebie momencie i okienko pojawi się wtedy gdy ponownie się zalogujesz

    Komentarz

    Pracuję...
    X