Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyszłośc gg premium

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przyszłośc gg premium

    Czy będzie planowane rozwijanie gg premium czyli dokładniej mówiąc zwiększanie ilości jego korzyści?

    Podoba mi się fakt subskrypcji z benefitami ale na zasadzie oddamy ci to co ci zabraliśmy brzmi bardzo niezachęcająco.

    Zdecydowanie kupił bym taką subskrypcje gdybym mógł dostać za to coś ciekawego, więc przyszedłem z kilkoma propozycjami.

    Dodanie nowych słoneczek do wyboru dla gg premium (w miejsce standardowej "dostępnej") która przy okazji wyświetlała by się podczas losowania przy nazwie użytkownika u każdego
    jednak chciałbym się "pochwalić" że wspieram gg w jakiś sposób więc idealnie by to się tutaj nadało.

    Zwiększenie maksymalnej liczby znaków do opisu

    Możliwość korzystania z własnych emotek podczas rozmowy które by się zapisywało w galerii w konkretnie ograniczonym rozmiarze


    No i poza tym inne rzeczy które urozmaicały by funkcje losowania, głównie to mnie tutaj trzyma tak jak i większość osób.

    #2
    Tak, planowane jest rozszerzenie korzyści GG Premium ale o tym będziemy informować w oddzielnych artykułach na blogu.
    Chcemy oferować naszym Użytkownikom więcej w GG Premium, obecnie jeszcze nie jest to możliwe. GG Premium dopiero wystartowało.
    Dziękujemy za Twoje sugestie są dla nas bardzo ważne.

    Komentarz


      #3
      a czy będzie możliwość kupienia premium SMsem?

      Komentarz


        #4
        Dążymy do tego aby była taka możliwość.
        Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Weltszmelc Zobacz posta
          Czy będzie planowane rozwijanie gg premium czyli dokładniej mówiąc zwiększanie ilości jego korzyści?

          Podoba mi się fakt subskrypcji z benefitami ale na zasadzie oddamy ci to co ci zabraliśmy brzmi bardzo niezachęcająco.

          Zdecydowanie kupił bym taką subskrypcje gdybym mógł dostać za to coś ciekawego, więc przyszedłem z kilkoma propozycjami.

          Dodanie nowych słoneczek do wyboru dla gg premium (w miejsce standardowej "dostępnej") która przy okazji wyświetlała by się podczas losowania przy nazwie użytkownika u każdego
          jednak chciałbym się "pochwalić" że wspieram gg w jakiś sposób więc idealnie by to się tutaj nadało.

          Zwiększenie maksymalnej liczby znaków do opisu

          Możliwość korzystania z własnych emotek podczas rozmowy które by się zapisywało w galerii w konkretnie ograniczonym rozmiarze


          No i poza tym inne rzeczy które urozmaicały by funkcje losowania, głównie to mnie tutaj trzyma tak jak i większość osób.
          A ja mogę się "pochwalić" że wspieram gg bo przecież puchar się wyświetla przy mojej nazwie. U Ciebie nie? Odnośnie "Zwiększenie maksymalnej liczby znaków do opisu" polecam Ci dodanie opisu "O mnie" masz do dyspozycji mega dużo znaków

          Komentarz


            #6
            Odbieranie użytkownikom możliwości które kiedyś były za darmo to pomysł tragiczny i zniechęca to coraz więcej osób do korzystania z gg,samo GG Premium mogło by być całkiem spoko, ale uważam że ograniczenia "wysyłania wiadomosci do nieznajomych do 10 osób na tydzien" to najgorszy ruch, mam nadzieje ze wróci to dla wersji darmowej

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Reyes Zobacz posta
              [...] uważam że ograniczenia "wysyłania wiadomosci do nieznajomych do 10 osób na tydzien" to najgorszy ruch, mam nadzieje ze wróci to dla wersji darmowej
              Już kilka razy pisaliśmy dlaczego wprowadziliśmy GG Premium. Główny powód to zapewnienie aplikacji racji bytu.
              Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym zawartych jest wiele informacji na ten temat: https://gadu-gadu.pl/2022/02/16/powod-zmian-w-gg/.

              Komentarz


                #8
                No cóż, ta zmiana prawdopodobnie bedzie gwoździem do trumny, odechciewa sie

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta

                  Już kilka razy pisaliśmy dlaczego wprowadziliśmy GG Premium. Główny powód to zapewnienie aplikacji racji bytu.
                  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym zawartych jest wiele informacji na ten temat: https://www.gadu-gadu.pl/2022/02/16/powod-zmian-w-gg/.
                  Dopiero odkopuje GG ale takiej zmiany się nie spodziewałem :O

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta

                    Już kilka razy pisaliśmy dlaczego wprowadziliśmy GG Premium. Główny powód to zapewnienie aplikacji racji bytu.
                    Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym zawartych jest wiele informacji na ten temat: https://www.gadu-gadu.pl/2022/02/16/powod-zmian-w-gg/.
                    Już pół roku jak korzystam z na nowo z GG i nie ma wątpliwości, że najlepszy komunikator. Jak chodził na sprzecie 15 lat temu to wyobraźcie sobie jak śmiga obecnie.

                    Komentarz


                      #11
                      minkycm dziękujemy, że GG spełnia Twoje oczekiwania!
                      Robimy wszystko co w naszej mocy aby komunikator działał bez zarzutu.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X