Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycinek ekranu + błąd radia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wycinek ekranu + błąd radia

    Witam. W nowym GG przydałaby się funkcja wycinania elementów ekranu (w podobny sposób jak to jest zrobione w AQQ). Czasami chcemy w szybki sposób przesłać komuś jakiś element pulpitu, a robienie zrzutu ekranu, wrzucanie go do paint-a, zapisywanie, a następnie wysyłanie jest dość monotonne. A tak poza tym to proszę przejrzeć kod dotyczący radia. Dawno nie słuchałem i nie wiem czy już zostało to naprawione, ale [...] gdy uruchomimy jakąś stacje, zatrzymamy przyciskiem "Pauza" na dole, a następnie uruchomimy następną stacje, dźwięki się na siebie nałożą. Możliwość wyłączenia wcześniej zatrzymanego radia staje się nie możliwa i wymagany jest restart komunikatora.

    #2
    Błąd zgłoś oddzielnie, w tym dziale są tylko sugestie.
    A sam pomysł świetny, ale długo już czekamy na jego realizację...

    Komentarz


      #3
      Niestety (chociaż może stety) nie mogę powtórzyć tego problemu z radiem.

      Komentarz


        #4
        Rozumiem że propozycja wycinka została całkowicie pominięta przez twórców ? Jako osoba która kiedyś korzystała z gg, a potem przerzucała się na różne komunikatory stwierdzam że funkcja typu wycinek bardzo przyspiesza wycinanie dowolnych obrazków, dziś nie korzystam z gg, głównie ze względu na brak wycinka, który przekonał mnie do innych [ najpierw tlen, potem aqq ]. Ostatnio zastanawiałem się nad powrotem do gg, jednak niestety by wysłać coś komuś muszę dalej dany obraz zapisywać na dysk, potem go wrzucać np na gg dysk by przesłać komuś, gdyż o ile dobrze pamiętam okna rozmowy dalej mają małe limity wrzucanych obrazków. Co jest wydaje mi się kolejną słabą stroną przesyłu grafiki w GG.

        W ostateczności prosiłbym o jakieś sprecyzowanie czy ekipa gg ma zamiar, albo w przyszłości będzie chcieć takie coś wprowadzać.

        Komentarz

        Pracuję...
        X