Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukryjcie pasek aplikacji

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Powtórka z GG10 - wciskanie na chama badziewia niemającego nic wspólnego z komunikatorem. Szkoda - miało być tak pięknie - GG dla każdego i co kto lubi. Niestety tak nie jest.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    mnie wygląd paska się podoba, ale zdecydowanie chciałbym mieć go wyłączonego totalnie. Nie mam zamiaru korzystać z webaplikacji, które nic nie wnoszą do komunikatora, więc pasek jest mi zbędny.

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    started a poll Ukryjcie pasek aplikacji

    Ukryjcie pasek aplikacji

    34
    Nie ! Jest beznadziejna
    85,29%
    29
    Tak ! Loffciam ją
    14,71%
    5
    Witam,
    Dzisiejsza aktualizacja spowodowała że wróciłem na poprzednią betę, jest to spowodowane "paskiem aplikacji" który szpeci gg i ogólnie rzecz biorąc nie podoba mi się.
    Nie używam/ nie mam zamiaru tych aplikacji, gg służy mi jedynie do pisania ze znajomymi, dysku też nie mam po co wykorzystywać na pendrive mam 16gb i zawsze przy sobie, radio owszem ale mało tych polskich stacji... ale wracając do tematu.

    Prosiłbym o możliwość zaznaczenia "ptaszkiem" w ustawieniach "wyłącz pasek aplikacji" ogólnie rzecz biorąc gdyby była możliwość wybrania SAMODZIELNIE z których rzeczy chce się korzystać a z których nie, byłoby dobrze. Ludzie robicie nową wersję nie drugie gg 10 z miliardem słitaśnych dodatków. Obecnie mamy wszystko i tylko zasłonić, schować możemy, nie wyłączyć. Ponatto ktoś w gg jest bardzo żartobliwy po usunięciu wszystkich aplikacji w magiczny sposób wracają wszystkie..

    Awięc bardzo proszę o prawdziwą wersję lite tej aplikacji z mozliwością dowolnej konfiguracji i wielka wielka proźba bo nie chcę wracać znów na WTW, ja rozumiem że liczy sie kasa i trzeba zarabiać w każdy możliwy sposób ale wyłączcie ten cholerny pasek.

    Dzięki !

    Mr AFK
Pracuję...
X