Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukryjcie pasek aplikacji

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Widzę że raczej nie, ale strasznie cieszę się że można już usunąć wszystkie aplikacje i nie wracają jeszcze gdyby dało się całkiem go wyłączyć byłoby ok

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Czy doczekamy się oficjalnej odpowiedzi pracownika GG Team w sprawie paska aplikacji, możliwości jego wyłączenia oraz większej optymalizacji/ustawień komunikatora?

    Zostaw komentarz:


  • psycode
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
    Jestem pełen zachwytu - GG Network poprawiło problem z przewijaniem tekstu w oknie rozmowy!

    dokładnie! jestem w szoku w koncu moge używać tego gg. Pisanie długich tekstów w jednej wiadomości, w końcu jest możliwe. Dziękuje!

    Zostaw komentarz:


  • Shooter
    odpowiedział(a)
    Po świetnym użytkowaniu nowego gg.. ; (
    Znów trzeba przejść na Zamiennik AQ*

    Zostaw komentarz:


  • ridan
    odpowiedział(a)
    Brawo... nie wiem czy też to zauważyliście, ale zużycie pamięci skoczyło jeszcze bardziej. U mnie obecnie przy otwartej jednej rozmowie 240 mb.[Win 7 x64, 4 gb ramu] Gdzie ta optymalizacja ? Jestem jak najbardziej za opcją wyłączenia webowości.

    Zostaw komentarz:


  • szymon189
    odpowiedział(a)
    Dlaczego nikt z GG network nie wypowie się na temat Paska aplikacji?

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Jestem pełen zachwytu - GG Network poprawiło problem z przewijaniem tekstu w oknie rozmowy!

    Zostaw komentarz:


  • psycode
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
    GG Network od pierwszej wersji beta dodało kilka bajerów bez których da się żyć, ale do tej pory nie wprowadzili możliwości przewijania tekstu w oknie rozmowy. Przecież podstawowa funkcja to chyba nie rysowanie na gg, tylko pisanie wiadomości tekstowych.
    dokładnie. gnębiłem z 3 razy support w tej sprawie i w podobnej - brak zawijania i przesuwania sie pisanego dlugiego tekstu (nie zawija sie dluga linijka, a przechodzenie shift+enter do 2giej, 3ciej linijki owszem dziala, ale 4tej i nastepnych nie widac, wiec długiej historii w jednej wiadomości nie napiszesz)
    otrzymalem za kazdym razem odpowiedz ze zgloszenie zostalo przyjete. Ostatim razem dodałem złośliwie, że powinna byc jakas sekecja kolejnosci porawiania błedów/rozwiązywania problemow.

    A oni stosują jakiś dziwny priorytet - tak jak mowisz.
    okolo 2 miesiace poprawiaja bajery, typu problemy ze zmiana statusu, problemy ze złym przesyłaniem wybranej czcionki, proprawki w animacjach, polskie nazwy motywow w ustawieniach, poprawki wizualne kontrolek w opcjach . Wychodzi kilka nowych buildow z cholera cala masa pierdołek, A taki powazny błąd, uniemożliwiający podstawową funkcje czyli pisanie długich tekstów STOI W KOLEJCE na czort wie której pozycji. NIe jestem programistą, ale mi sie to w pale nie miesci.

    Jesli cos nagle psuje sie w silniku mojego auta, to nie zaczynam od zamalowywania rysek na lakierze i poprawiania mocowania tablicy rejestracyjnej - tylko odkładam te pierdoły i zajmuje sie silnikiem.
    Przeiez tam ktos przyjmujacy zgloszenia powinen prowadzic klasyfikacje. WAZNE, mniej wazne, kosmetyka. i juz byloby po sprawie.

    komedia

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    GG Network od pierwszej wersji beta dodało kilka bajerów bez których da się żyć, ale do tej pory nie wprowadzili możliwości przewijania tekstu w oknie rozmowy. Przecież podstawowa funkcja to chyba nie rysowanie na gg, tylko pisanie wiadomości tekstowych.

    Zostaw komentarz:


  • SmyQ
    odpowiedział(a)
    Piszecie, ze warto zostac na GG10? Ja za bardzo nie wiem jak mozna uzywac tej wersji. Owszem do 11ki jest troche pakowane, ale mozna wszystko poukrywac i powylaczac, a to wielka roznica.

    Fakt faktem komunikacja powinna byc priorytetem i wysylanie smsow powinno byc dodane juz dawno.

    Zostaw komentarz:


  • Spon3R
    odpowiedział(a)
    Krótko mówiąc GG miało być szybkie i mieć opcję do wyłączenia zbędnych bajerów i co? Krótko mówiąc GG z chodzi na psy! Wolne zamula a wy mu pakujecie jeszcze więcej i po co?!

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    A to z kolei jest manipulacja, zachęcanie do innych klientów z racji zniechęcenia do oficjalnego. I koło się zamyka, GG zginie z własnej głupoty i wody sodowej we łbie (że się dobitnie wyrażę).

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    GG Network może zdalnie dodawać i usuwać aplikacje z paska. Możliwe jest zatem wciskanie na siłę aplikacji reklamowych. Stąd pewnie paska nie da się wyłączyć, ale nikt nie ma odwagi tego przyznać lub cokolwiek w tym temacie powiedzieć...

    Zostaw komentarz:


  • psycode
    odpowiedział(a)
    PANOWIE CO SIE DZIEJE? jakis czas temu byly deklaracje "nowe gg bedzie chudsze, pozbawione zbednych bajerow, aplikacji". Bylo fajnie, az tu pare dni temu wprowadzacie ten nieszczesny pasek. NIE ROZUMIEM? Co, sponsorzy was przycisneli, ze musi byc wiecej odsyłaczy w miejsca gdzie mozna wiecej reklam wcisnąć?

    OK, teraz poklikałem w każde z tych nowych aplikacji/dodatków - niech wam bedzie - fajna sprawa. moge sobie porysowac, sprawdzic pogode, film, skorzystac ze slownika. Fajnie fajnie, ale mimo wszystko powstaje takie wrazenie, ze gg11 to jednak nie rewolucja i powrot do zrodel, a upiekszenie 10,5 - znow dochodzą dodatki, bajery, znow rosnie zurzycie zasobow, znow gg wlacza sie wolniej niz stare 7.7 czy inne.

    A mam takie dziwne przeczucie - ze przedobrzycie. Ze jak wam ludzie zaaceptują ten pasek, to zrobicie bum z aplikacjami, pierdułkami i na koncu wyjdzie taka CHOINKA. jeszcze z 2 miesiace i gg 11 bedzie wygladalo jak gg 10. szkoda

    Zostaw komentarz:


  • arek.85
    odpowiedział(a)
    W gg 10 ten pasek przynajmniej w wiekszości służy pod opcje gg np stan konta telefoni ocja włącz sms itp wogóle to w tym gg 11 brakuje mi np wysyłania obrazków w oknie gg ,powiadomień o urodzinach ,i tych prezentów w postaci gifów wiec chyba warto jeszcze zostać na gg 10

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X