Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie wyświetlają się nowe wiadomości w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie wyświetlają się nowe wiadomości w oknie rozmowy

    Cześć,
    Kiedy prowadzę rozmowę z kolegą, w większości przypadków nowe wiadomości od niego nie wyświetlają mi się w oknie rozmowy, mimo że są odbierane (słyszę dźwięk nowej wiadomości, są one widoczne w archiwum, itd).

    Żeby mi się wyświetliły, konieczne jest wybranie kontaktu w głównym oknie programu poprzez dwukrotne kliknięcie albo naciśnięcie klawisza ENTER.
    Zamykanie okna rozmowy nie jest konieczne.

    Przeinstalowanie gg i usunięcie folderu z konfiguracją nie pomogło.

    Kod:
    mateusz@mateusz-ubuntu:~$ lsb_release -a
    No LSB modules are available.
    Distributor ID:	Ubuntu
    Description:	Ubuntu 12.04.5 LTS
    Release:	12.04
    Codename:	precise
    mateusz@mateusz-ubuntu:~$ uname -a
    Linux mateusz-ubuntu 3.13.0-35-generic #62~precise1-Ubuntu SMP Mon Aug 18 14:53:38 UTC 2014 i686 i686 i386 GNU/Linux
    mateusz@mateusz-ubuntu:~$

    #2
    Podobnie jeśli okno rozmowy jest zamknięte, nie wyświetla się.

    Komentarz


      #3
      Wersja programu: GG 12.2.57.11535 (obecnie najnowsza)

      Miałem wyłączone w konfiguracji "Automatycznie pokazuj okno rozmowy", jednak to nie wyjaśnia całości problemu.
      Ostatnio edytowany przez mat2; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Tzn ze teraz juz wiadomosci sie pokazuja?
        Pewnie problem bierze sie stad, ze pod linuxem nie dzialaja w gg ?chmurki powiadomien?.
        Jakby dzialaly, to mimo ze nie wyskoczylaby wiadomosc w oknie, to pojawilaby sie chmurka ...
        tak jak pod winda.

        Komentarz


          #5
          Wiadomości się nie pojawiają w oknie rozmowy, nawet jak to okno jest na wierzchu.
          Teraz prowadzę "konwersację" z MegaSłownikiem i odpowiedzi mi się pojawiają. Być może problem dotyczy tylko rozmowy z "żywymi" osobami.
          MegaSłownik na każdą moją wiadomość odpowiada poprzez "Chcesz wziąć udział w konkursach z nagrodami? Dodaj do listy kontaktów GG FunBota dostępnego pod numerem gg:444". Chyba nie tak powinien działać.

          Komentarz


            #6
            odpal gg w terminalu i wklej na forum wszystkie komunikaty jakie sie pokaza,
            od uruchomienia az do otrzymania wiadomosci, ktora sie nie pokazuje w oknie,
            a ktorej nadejscie gg sygnalizuje dzwiekowo...
            Moze jakiejs czcionki brakuje, albo moze kolor czcionki jest taki jak kolor tla...
            Sprobuj najpierw czcionke zmienic na inna.

            Komentarz

            Pracuję...
            X