Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wprowadzaniem liter

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z wprowadzaniem liter

    Od paru lat występuje taki problem, że po przełączeniu się na inną kartę (rozmowę), czasami przestaje działać wprowadzanie liter "i", "u", "b" i paru innych. Trzeba wtedy nacisnąć prawy klawisz Ctrl i wraca do normy, ale jakiś kwadrans później znowu wraca po przełączeniu się na inną kartę.

    Wygląda to ardzo dotyczne jak sę z kmś psze.

    Linux desktop, GG 12.4.110.12197

    #2
    Na Windows tez tak jest po zamknięciu jednej karty rozmowy...
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Usunięcie cytatu poprzedniego wpisu
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    Komentarz


      #3
      Niestety nie pozostaje nic innego jak wylogować się i ponownie zalogować do aplikacji.

      Komentarz


        #4
        Na systemie windows metoda ta ne ma sensu bo problem wraca. Łatwiej jest poprostu nacisnąć na klawiaturze ctrl i problem znika na jakiś czas.
        Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Usunięcie cytatu poprzedniego posta
        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
        mam numer GG 73977622

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

          na windows tez tak jest po zamknecu jednej karty rozmowy...
          Masz rację. To się dzieje po użyciu skrótu Ctrl+W a następnie po otwarciu tej samej rozmowy ponownie. I lewy Control też pomaga.

          Komentarz


            #6
            To się dzieje kiedy zamykasz kartę rozmowy nawet przy użyciu esc... za kazdym razem tzeba wciskac ctrl bo jak zapomnisz to twoje wyrazy wyglądają tak jak na twoim pzykladzie...
            Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Usunięcie cytatu poprzedniego posta
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 73977622

            Komentarz


              #7
              W pełni się zgodzę, ale nie jestem niepełnosprawny ruchowo, ale taka opcja ułatwienia przełączenia to byłoby coś i chciałbym, żeby wciskając, ctrl strzałka w lewo prawo to można byłoby się przełączać między oknami rozmowy oraz esc do wychodzenia z danego okna rozmowy. Ciekawe czy z kolejną aktualizacją takie coś zostanie wprowadzone?
              Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                aby pzelocyc karte rozmowy tzeba wcisnic ctrl+tab
                Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 73977622

                Komentarz


                  #9
                  a

                  Komentarz


                    #10
                    Dobra, czyli oficjalna odpowiedź jest taka, że to nie zostanie nigdy naprawione, tak?

                    Komentarz


                      #11
                      Dwa miesiące od zgłoszenia buga i nawet nie przyznali, że to ich błąd.

                      Komentarz


                        #12
                        Osiem miesięcy minęło, podbijam temat i chyba zgłoszę buga do jakiegoś konkursu na najbardziej nieudolny zespół programistów na świecie. Film komediowy na youtube z prezentacją tego buga zarobi dziesiątki tysięcy dolarów, tylko komu by się chciało aż tak zniżać....

                        Komentarz


                          #13
                          Tak, problem niestety przewija się od dawna, i jest to wina silnika webowego (XULa), który już od lat nie jest wspierany i rozwijany.
                          Problem jest widoczny w wersji instalacyjnej aplikacji GG zarówno na Widnows'a jak i Linux'a,
                          W planach mamy przepisanie całego komunikatora GG od nowa; o czym już w wielu publikacjach, czy to na naszym Blogu, czy to na FB, wspominaliśmy.
                          Zaproponowane przez nas, i innych Forumowiczów rozwiązanie jest doraźne, i niestety (nad czym ubolewamy ) musi wystarczyć do czasu przepisania komunikatora na nowo.

                          Trzymamy zatem kciuki aby udało nam się zebrać odpowiednią ilość funduszy na przepisanie komunikatora GG.
                          Od marca prowadzimy kampanię: "Rozpalmy GG", której celem jest między innymi zachęcenie do zapisania się na listę przyszłych akcjonariuszy.
                          Zebrane środki z emisji crowdfundingowej pozwolą m.in. na zbudowanie na nowo aplikacji GG. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: https://gg.emiteo.pl/

                          Komentarz


                            #14
                            XUL czy nie XUL, to dostawca GG odpowiada za to, jak działają użyte wybrane przez niego frameworki i biblioteki. XULrunner jest open source, myślę że zdolny programista by sobie poradził ze stworzeniem patcha.

                            Ale okej, rozumiem, to nie zostanie naprawione przed nową wersją. Temat jako taki uważam za wyczerpany.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X