Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

macOS Monterey 12.0.1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Nie jest to co prawda najwygodniejsze rozwiązanie, ale na Macach z M1 można zainstalować z App Store wersję dla iOS.

    Komentarz


      #17
      aplikacja nie działa, odsyłają do wersji w przeglądarce na której nie da się kompletnie pracować... i żadnego info kiedy tak prosta sprawa zostanie poprawiona

      Komentarz


        #18
        tylko dwie osoby się tym poście odezwały (od ponad miesiąca), może uznali że dla dwóch "rekordów" w bazie użytkowników nie warto

        Komentarz


          #19
          Jeżeli będziemy mogli podać dokładną datę naprawy tej usterki to podamy ją na forum. Jakiekolwiek informacje w tym temacie będziemy zamieszczać na forum.
          Przepraszamy za niedogodności.

          Komentarz


            #20
            dalej nic nie wiadomo ?

            Komentarz


              #21
              Czy kiedykolwiek GG wróci na Maca ?

              Komentarz


                #22
                a nie macie w tym macu jakiegos emulatora linuxa? moze by sie dalo tymczasowo uzywac gg linuxowego?

                Komentarz


                  #23
                  czy w tym temacie coś się jeszcze wydarzy ?

                  Komentarz


                    #24
                    Gdy aplikacja zostanie naprawiona to poinformujemy o tym na Forum. Prosimy nie tworzyć nowych zapytań w tym temacie.
                    Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

                    Komentarz


                      #25
                      wiem, miałem nie pisać
                      ale jest koniec marca .... aplikacja nie działa, chciałem przejść na premium ale to jest dramat
                      wersja web nie nadaje się do pracy nie mówić już o wersji na iphony
                      czy jest szansa że ta apka będzie kiedy kolo wiek działać czy czas migrować na inny komunikator ?
                      Ostatnio edytowany przez Grabek; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #26
                        Mam obawy że już nie będzie mam ten sam problem... akurat używamy GG do komunikacji z firmami (taka branża że wszyscy "siedzą" na GG) i dla mnie to jest dramat... i ta wersja web, która do niczego się nie nadaje...

                        Komentarz


                          #27
                          no ja mam to samo - nawet bym zapłacił i 20 zeta miesięcznie żeby tylko była pożarna apka

                          Komentarz


                            #28
                            ? dalej nic ?

                            Komentarz


                              #29
                              Gdy coś się zmieni w tym temacie będziemy informować na Forum.
                              Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

                              Komentarz


                                #30
                                a może napiszcie że już się nic nie zmieni to przestanę się łudzić że będzie aplikacja na Mac OS

                                ale trochę siara jednak

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X