Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

macOS Monterey 12.0.1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    bardziej przydały by się grupy kontaktów

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez Grabek Zobacz posta
      bardziej przydały by się grupy kontaktów
      Dziękujemy za przekazaną sugestię, każda jest dla nas istotna.
      Niestety nie wszystkie opcje są dostępne w wersjach mobilnych.

      W pierwszej kolejności skupiamy się na tym co już od dawna sugerowali Użytkownicy.
      Chcemy aby wersja na iOS nie różniła się pod względem funkcjonalności od tej na Androidzie.
      Czyli uzupełniamy braki.
      Będziemy starali się sukcesywnie dodawać resztę innych rzeczy.

      Komentarz


        #48
        trochę czasu minęło, czy coś się dzieje w kwestii aplikacji na Mac OS i iOS ? bo funkcjonalnie jest bardzo słabo tutaj

        Komentarz


          #49
          Cześć, dziękujemy za pytanie.
          Wkrótce udostępnimy Użytkownikom nową wersję GG dla pracy zespołowej - również dla prywatnych Użytkowników - będzie ona dostępna również na iOS i Mac OS.
          To osobny równoległy do klasycznego GG projekt, w którym testujemy różne rozwiązania.
          Zależy nam, aby w klasycznym GG pojawiły się nowe wersje iOS i Mac OS.
          Na ile będzie to możliwe na bazie nowej technologii, wkrótce ocenimy.
          Prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ nadal poszukujemy środków na rozwój firmy i komunikatora.
          Od nich zależeć będzie tempo prac.
          Na pewno takie wiadomości i pytania od Społeczności bardzo nas mobilizują.
          Dziękujemy!

          Komentarz


            #50
            Zapytam tutaj... funkcja rozmów audio-wideo będzie dostępna tylko dla zespołów zgłoszonych, a nie dla każdego? Co z audio-wideo na przeglądarce, bo w 2022 roku było można rozmawiać przez kamerkę na gg.pl?
            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 935

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
              Cześć, dziękujemy za pytanie.
              Wkrótce udostępnimy Użytkownikom nową wersję GG dla pracy zespołowej - również dla prywatnych Użytkowników - będzie ona dostępna również na iOS i Mac OS.
              To osobny równoległy do klasycznego GG projekt, w którym testujemy różne rozwiązania.
              Zależy nam, aby w klasycznym GG pojawiły się nowe wersje iOS i Mac OS.
              Na ile będzie to możliwe na bazie nowej technologii, wkrótce ocenimy.
              Prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ nadal poszukujemy środków na rozwój firmy i komunikatora.
              Od nich zależeć będzie tempo prac.
              Na pewno takie wiadomości i pytania od Społeczności bardzo nas mobilizują.
              Dziękujemy!
              a czy będzie tam opcja wysyłania wiadomości do całej grupy kontaktów jednym kliknięciem ? (coś w rodzaju wyślij do wszystkich ale żeby nie widzieli wszystkich odbiorców

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                Zapytam tutaj... funkcja rozmów audio-wideo będzie dostępna tylko dla zespołów zgłoszonych, a nie dla każdego? Co z audio-wideo na przeglądarce, bo w 2022 roku było można rozmawiać przez kamerkę na gg.pl?
                Rozmowy audio/wideo są już wdrożone w nowej aplikacji dedykowanej dla zespołów/firm/organizacji.

                GGApp - bo tak nazywa się nowa aplikacja, o której mowa - będzie dostępna na webie (przeglądarka),
                jako wersja instalacyjna na komputery z systemem Windows, Mac OS
                oraz na telefony z systemem iOS i Android.
                Przewidujemy możliwość korzystania z niej również przez Użytkowników prywatnych w zespołach, o czym już wyżej wspominaliśmy.
                Rozmowy audio/wiedo będą zatem dostępne tylko dla Użytkowników GGApp.


                Klasyczna aplikacja GG nie posiada jeszcze rozmów audio/wideo.
                Była próba wdrożenia w webGG (gg.pl) opcji rozmów audio/wideo.
                Niestety projekt nie do końca był udany.
                Co do planów wdrożenia rozmów audio/wideo w klasycznym GG na ten moment się nie wypowiemy.
                Najpierw chcemy ruszyć z nowym GG dla zespołów.
                Jest bardzo możliwe, że niektóre z rozwiązań z GGApp będzie można zastosować w klasycznym GG.
                Ale nic nie chcemy obiecywać. Czas pokaże.

                Zamieszczone przez Grabek Zobacz posta

                a czy będzie tam opcja wysyłania wiadomości do całej grupy kontaktów jednym kliknięciem ? (coś w rodzaju wyślij do wszystkich ale żeby nie widzieli wszystkich odbiorców
                Opcji z ukrytymi odbiorcami, w nowy GG nie ma. Ale dziękujemy za pomysł! Zapisaliśmy go.
                Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #53
                  Wiem, że to nie jest miejsce na ten temat, ale z powodu wady ruchu nie chce mi się zakładać nowego tematu więc jak coś to może administracja przeniesie moje posty... Ja nie jestem liderem zespołu/firmy/organizacji... Chcę tylko mieć dostęp do funkcji audio-wideo, bo łatwiej mi mówić niż pisać i nie ukrywam, że z tego powodu jestem na GG, bo czekam na tę funkcję... Proste pytanie: czy na ggapp będzie można w dowolnej chwili dodawać ludzi do listy, żeby nie przekraczać limitu 10 osób? Czy na początku planując testy tylko z ludźmi, którzy wysłali email?
                  Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
                  casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                  mam numer GG 935

                  Komentarz


                    #54
                    FacetNaWuzku, GGApp nie ma zastąpić dotychczasowego GG, z założenia jest to nowa aplikacja dedykowana dla firm i zespołów.
                    Pisząc o Użytkownikach prywatnych, mamy na myśli używanie GGApp przez osoby prywatne
                    ale - co trzeba podkreślić - do pracy w zespole np. grupy osób, które wspólnie prowadzą jakiś projekt,
                    i mają wspólne zainteresowania ale nie są firmą.
                    Czyli nie jednostka a grupa osób.

                    GGApp ma bowiem za zadanie, pomóc w sprawnej wymianie informacji wewnątrz danej Społeczności, skupionej np. na konkretnym projekcie.
                    To, co nowego pojawi się w aplikacji, i co będzie aplikację odróżniało od klasycznego GG, to możliwość zarządzania pulą numerów,
                    które admin organizacji/zespołu będzie mógł przydzielać w ramach danej organizacji/zespołu.
                    W zależności od ilości osób w zespole (pakietu) będziemy oferować konkretne rozwiązania - szczegóły niebawem.

                    Klasyczne GG służy do luźnych rozmów, możliwości zagadania do przypadkowych osób.

                    GGApp, i klasyczne GG, to nadal aplikacje do komunikacji.
                    Tylko mające trochę inne zastosowanie.

                    Z GGApp możesz korzystać tylko na zasadzie uczestnictwa w organizacji/zespole.

                    Odpowiadając jednak na Twoje pytania FacetNaWuzku:

                    W GGApp będzie możliwe dodawanie dowolnej liczby kontaktów na listę kontaktów - w klasycznym GG, to też nie jest limitowane.
                    Limitowane będą jednak wiadomości do nieznajomych ale będzie to zależne od danego pakietu (ilości osób w zespole)
                    jakie wybierzemy przy tworzeniu organizacji w GGApp - szczegóły niebawem.

                    Natomiast w przypadku samych testów GGApp - obecnie są one skierowane tylko do organizacji, które się do tych testów zapisały.
                    Z testami ruszamy niebawem, każda organizacja, która zapisała się do testów zostanie przez nas poinformowana o rozpoczęciu testów.
                    Później wystartujemy z tym do pozostałych.

                    PS. Trochę nam się tutaj bałagan robi z tematami, bo odbiegamy od głównego tematu w tym dziale na forum.
                    Niebawem stworzymy odrębny temat dotyczący GGApp, i tam prawdopodobnie przeniesiemy te tematy, na ten moment zostawimy ten temat w tym miejscu.
                    FacetNaWuzku jednak jeżeli w przyszłości będziesz miał jakieś pytania z innego tematu, prosimy o umieszczanie ich w odpowiednich miejscach,
                    wiemy, że jesteśmy od pilnowania tutaj porządku ale pomagajmy sobie nawzajem a nie wyręczajmy się innymi.
                    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #55
                      Spoko... rozumiem... jednak myślę, że rozmowy na głos i przez kamerkę będą z czasem możliwe dla każdego lub przynajmniej każdego, kto kupił GG Premium... bo to przecież standardowa funkcja na wielu dużych serwerach.
                      Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
                      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                      mam numer GG 935

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                        Spoko... rozumiem... jednak myślę, że rozmowy na głos i przez kamerkę (...).
                        W planach jest aby ta opcja była dostępna dla wszystkich. Kiedy? Na ten moment niestety nie możemy nic więcej napisać.

                        Komentarz


                          #57
                          no to juz cos...
                          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                          mam numer GG 935

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X