Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z uruchomieniem programu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z uruchomieniem programu

    Mam problem, dwa razy instalowalam gg za kazdym razem wyswietla sie komunikat:
    Program ggapp nieoczekiwanie zakonczyl prace.
    (...)
    Skopiowalam go do 'programy' wciaz nie dziala.

    #2
    Podobny problem jak powyzej:

    'Problem z uruchomieniem programu
    Mam problem, dwa razy instalowalam gg za kazdym razem wyswietla sie komunikat:
    Program ggapp nieoczekiwanie zakonczyl prace.
    (...)'

    Skopiowanie do 'programy' nic nie pomaga.
    Wersja Mac: OS X 10.5.8
    Pilnie prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu.

    Komentarz


      #3
      Możecie wskazać jaką wersję GG 11 zainstalowaliście?
      @Pau7ina Ciebie proszę również o wskazanie wersji MacOS.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
        Możecie wskazać jaką wersję GG 11 zainstalowaliście?
        @Pau7ina Ciebie proszę również o wskazanie wersji MacOS.
        Wersje 10,5 - prosto sciagnieta ze strony! Wiec wydaje sie byc najnowsza. Chyba, ze gdzies moge znalezc nowsza?

        Pozdrawiam!
        Bozzo

        Komentarz


          #5
          Hmmm... Wersja 10.5 jest rzeczywiście najnowszą stabilną wersją GG jednak ona nie jest przeznaczona na system operacyjny Mac OS tylko wyłącznie na Windows

          Powinnaś pobrać GG11 i mam wrażenie, że pobrałaś, więc może zapytam o inną kwestię, możesz zamieścić screena występującego błędu

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
            Hmmm... Wersja 10.5 jest rzeczywiście najnowszą stabilną wersją GG jednak ona nie jest przeznaczona na system operacyjny Mac OS tylko wyłącznie na Windows

            Powinnaś pobrać GG11 i mam wrażenie, że pobrałaś, więc może zapytam o inną kwestię, możesz zamieścić screena występującego błędu
            Hmmm, troche dziwne co piszesz. Ale wporzo. Oto co znajduje sie na stronie GG:

            Picture 8.jpg
            Stoi wersja 10.5 lub nowsza

            A oto blad, ktory wystepuje:
            Picture 9.jpg

            Powodzenia i z niecierpliwoscia czekam na odp!

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
              Hmmm... Wersja 10.5 jest rzeczywiście najnowszą stabilną wersją GG jednak ona nie jest przeznaczona na system operacyjny Mac OS tylko wyłącznie na Windows

              Powinnaś pobrać GG11 i mam wrażenie, że pobrałaś, więc może zapytam o inną kwestię, możesz zamieścić screena występującego błędu
              A moze to pomoze:


              Last login: Sat Jun 16 14:20:32 on console
              /Applications/GG.app/Contents/MacOS/ggdrive ; exit;
              lekstons-macbook-pro-4:~ Sjabul$ /Applications/GG.app/Contents/MacOS/ggdrive ; exit;
              dyld: Library not loaded: @executable_path/../Frameworks/XUL.framework/libssl.1.0.0.dylib
              Referenced from: /Applications/GG.app/Contents/MacOS/ggdrive
              Reason: no suitable image found. Did find:
              /Applications/GG.app/Contents/MacOS/../Frameworks/XUL.framework/libssl.1.0.0.dylib: unknown required load command 0x80000022
              /Applications/GG.app/Contents/MacOS/../Frameworks/XUL.framework/libssl.1.0.0.dylib: unknown required load command 0x80000022
              Trace/BPT trap
              logout

              Komentarz


                #8
                Dzięki za szczegóły sprawdzamy sytuację. Rozumiem, że nie udaje się żadne logowanie do komunikatora GG, ponieważ zawsze pojawia się wskazany komunikat.

                Komentarz


                  #9
                  Witam, tak nigdy nie udalo mi sie zalogowac, poniewaz nie jestem w stanie zainstalowac programu GG na moim laptopie.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X