Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przegięcie...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przegięcie...

    Witam wszystkich...
    Zarejestrowałem się tutaj ponieważ w dziale obsługi technicznej nic nie zyskałem prócz utraty całego archiwum no K$^%@& !
    A więc ' Po prostu chciałem sobie wejść w archiwum rozmów...a tu gg całe robi się czarne a jak klikne na to czarne robi się białe i po chwili wyskakuję komunikat że gg nie odpowiada -.- po KILKUNASTU próbach i odinstalowywaniu GG napisałem do pomocy technicznej...po czym otrzymałem odpowiedź następnego dnia na mojego maila w tej sprawię no okej...dostałem instrukcje działań które mam przeprowadzić tak też zrobiłem ale rzecz ujmując dało mi to tyle że archiwum zostało wyczyszczone!!! a teraz nawet przy zwykłym użytkowaniu gg nawet jak tylko je włącze i niech sobie jest włączone robi się czarne potem białe i znów ten P&%#$&% komunikat bądź gg nawet nie chce się pokazać i trzeba je wywalać menedżerem - . -
    Zamiast ładować miliardy aplikacji w gg może byście się tak wzięli za komunikatywność a nie !!!
    to nie ma służyć do grania czy też do wstawiania zdjęć...Radio no okej bardzo dobrze zrobione Podoba mi się ale wszystko inne tylko obciąża system...i potem wszyscy się dziwią że gg nie odpowiada -.- mój pc - Asus K52N win 7 64 3gb ramu proc.2.20
    Poprostu nic już nie mogłem zdziałać jak pobrać starszą ersję GG czyt: 10.5 bodajże.
    A! przypomniało mi się ale to chyba już gdzieś tu było ! Przesyłając jakikolwiek plik do drugiej osoby czy też osoba przesyłająca nam plik tego pliku nie ma ; o
    po prostu chyba go nie zapisuję czy coś nie ma nie można otworzyć -.-
    Poza tym jeszcze wtrącając do ARCHIWUM czasem wyskakuję jakiś komunikat skrypt '775' nie odpowiada.... -.-
    Jeśli nacisne zeby zatrzymać gg działa okej...lecz jesli kontynuuj to pomarzyć żeby coś dalej zrobić.... -.-

    //SaperR: Piszesz o wersji desktopowej w dziale "GG w przeglądarce" - przenoszę do odpowiedniego działu.
    Jeśli potrzebujesz pomocy to wystarczyłyby 2-3 zdania na temat, a nie wylewanie żali - nikt nie chce tego czytać
    Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: zły dział

    #2
    Chcecie nie chcecie ale musicie po to jest to forum -.-

    Komentarz


      #3
      Nie jestem pewien, czy oczekujesz pomocy w rozwiązaniu problemu, czy chcesz tylko ponarzekać.
      Jak wyjaśnisz to będziemy wiedzieli co dalej z tym tematem
      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

      Komentarz


        #4
        Po prostu chciałem sobie wejść w archiwum rozmów...a tu gg całe robi się czarne a jak klikne na to czarne robi się białe i po chwili wyskakuję komunikat że gg nie odpowiada -.- po KILKUNASTU próbach i odinstalowywaniu GG napisałem do pomocy technicznej...po czym otrzymałem odpowiedź następnego dnia na mojego maila w tej sprawię no okej...dostałem instrukcje działań które mam przeprowadzić tak też zrobiłem ale rzecz ujmując dało mi to tyle że archiwum zostało wyczyszczone!!! a teraz nawet przy zwykłym użytkowaniu gg nawet jak tylko je włącze i niech sobie jest włączone robi się czarne potem białe i znów ten P&%#$&% komunikat bądź gg nawet nie chce się pokazać i trzeba je wywalać menedżerem - . -
        wszystko napisane wystarczyło przeczytac -.-

        Komentarz


          #5
          mogę pomóc i zobaczyć team viewerem co jest nie tak, pw

          Komentarz


            #6
            Czy na gg.pl archiwum jest?
            Co do samego problemu: ja mam z GG podobnie i chyba wynika to ze słabego sprzętu.
            http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

            Komentarz


              #7
              na gg.pl jest lecz je tam usunąłem nie,wątpie że to przez to żę 'słaby sprzęt' bo przed wyłączeniem lapa guzikiem wszystko śmigało jak należy a teraz wystarczy że włączy się synchronizacja archiwum i już klapa.

              Okej dziś wyczyściłem wszystko związane z gg WSZYSTKIE PLIKI oraz jave... i ponownie wszystko zainstalowałem wszysko działa tak jak powinno wraz z archiwum żegnam : )
              Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: post pod postem

              Komentarz

              Pracuję...
              X