Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG błąd z odświeżaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG błąd z odświeżaniem

    Witam, pisze z prośbą o pomoc, ponieważ okno gg mi się nie odświeża, reklamy, nowe wiadomości wszystko stoi, to co w gg robie to wszystko na ślepo. Jak złapie za okno i zaczne je przesuwać to dopiero widze co naklikalem w tym gg ale jak puszcze to obraz wraca do tego ktory zamarzł. Troche ciężko mi to wytłumaczyć, mam nadzieje, że chodz po części zrozumiecie moje wypociny. Prosze o jakieś porady co z tym zrobić, z góry dziękuję.

    #2
    Jednak się myliłem, myślałem że podstawowe sprawy w tego typu problemach pomogą, ale nie, lapek wcale nie najgorszy, aktualizacje są, niby tak jak na moim lapku ale jednak gg się tnie tak jak na javie przy wolnym połączeniu, poleciłem Piotrowi nagrać filmik, może chociaż ktoś z ekipy gg będzie wiedział o co chodzi w tym problemie, w każdym razie pozdr
    Ostatnio edytowany przez MrAFK; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: afk

    Komentarz


      #3
      Tutaj dodałem filmik na którym widać problem z gg.
      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        rozwiazanie ? ustawienia karty graf, zmniejszenie wydajności gg, pomogło

        Komentarz


          #5
          W jakim sensie? Możecie opisać dokładniej co zrobiliście i w jakim miejscu? Pomoże to przyszłym użytkownikom

          Komentarz


            #6
            Po prostu zmieniłem w ustawieniach radeona tryb grafiki z wysoka wydajność na oszczędzanie energii. Na wysokiej wydajności gg źle działało, w trybie oszczędzania energii jest w porządku cx
            http://imageshare.pl/?di=AJJV

            Komentarz


              #7
              Przekazałam tę kwestię do odpowiednich osób celem weryfikacji opisanego problemu.

              Edit:
              Czy stosowałeś jakiekolwiek ustawienia przezroczystości, bądź jakieś niestandardowe ustawienia grafiki i personalizacji?
              Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Nic z tych rzeczy, taki błąd miałem tuż po kupnie laptopa, na świeżym windowsie. Z ciekawości znowu ustawiłem by aplikacja gg działała w trybie wysokiej wydajności i problem z odświeżaniem interfejsu sie ponownie pojawił dlatego gg musze mieć w trybie oszczędzania energii. Oczywiście mi to w niczym nie przeszkadza i nie koliduje z ogólnymi ustawieniami wydajności laptopa gdy się chce oszczędzać baterie lub przeciwnie.

                Komentarz


                  #9
                  Jak wiele aplikacji łącznie z GG pracuje w tym czasie w trybie wysokiej wydajności procesora przy wywołaniu błędu?

                  Komentarz


                    #10
                    Wszystkie mniejsze aplikacje działające w tle chodzą w trybie oszczędzania energi, w trybie wysokiej wydajności mam tylko gry które nie były włączone w czasie wystąpienia błędu gg, komunikator jako jedyny był w trybie wysokiej wydajności.

                    Komentarz


                      #11
                      Okej, dzięki za info, będziemy to sprawdzać, aczkolwiek ciężko nam się o cokolwiek zaczepić w tej sprawie, natomiast będziemy próbować.

                      Edit:
                      Czy możesz podać model karty graficznej?
                      Czy próbowałeś pobrać nowe sterowniki?
                      Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #12
                        Karta graficzna to AMD Radeon HD 6370M 1gb a sterowniki mam aktualne, mogę jeszcze Tobie pokazać przez team viewer co się dzieje z gg jak przełączam komunikator na tryb wysokiej wydajności w ustawieniach karty graficznej. Może takie zaprezentowanie będzie bardziej przejrzyste.

                        Komentarz


                          #13
                          @pr1991 ostatnio dodaliśmy do GG opcję akceleracji sprzętowej zlokalizowaną w GG/Ustawienia/Komunikator/Pozostałe. Czy możesz sprawdzić jak jej wyłączenie/włączenie działa na opisaną przez Ciebie sytuację?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X