Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Downloader - po co?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    Qrix - GaduNews odmawia współpracy.... błąd 503.......

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Pobieraj z GaduNews.pl – tam są pełne instalatory offline takie jakie sobie życzysz.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    prosze dac, aby zostawial instalator na pulpicie.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Instalator pobiera pliki służące do instalacji, natomiast są one usuwane automatycznie po zainstalowaniu GG.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    mnie chodzi o instalator gg, ktory sciaga sie z gg-install.exe, a nie przegladarki

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    W takim razie pewnie zmieniłeś lokalizację, sprawdź historię pobierania, kliknij PPM na danym wpisie i wybierz "otwórz lokalizację".

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    nie ma tam

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Tam, gdzie wszystkie inne ściągnięte pliki z Twojej przeglądarki, domyślnie C:\Documents and Settings\[nazwa profilu win]\Moje dokumenty\Pobieranie

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    wlasnie, po co. gdzie sie teraz pobiera instalator gg?

    nie lepiej zrobic mniejszy instalator + co ma sie zainstalowac i gdzie(program files)?

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    'Proces downloaderSmartGUI (DSG) niespodziewanie zakończył działanie i zostanie zamknięty"
    wtf? zakończył działanie = (w domyśle) zamknięty ....
    także jak może zostać zamknięty proces, który został zamknięty?
    porównując - jak można zamknąć już zamknięte drzwi?
    ja widać GG Network potrafi.....

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    @Qrix rozwiązanie to ma poprawić skuteczność pobierania programu. Czasami spotykaliśmy się ze zgłoszeniami wskazującymi, że pobieranie nie kończy się pozytywnie, co szczególnie mogło dotyczyć wolniejszych połączeń internetowych.

    Na podstawie tego co napisałeś sprawdziliśmy proces pobierania i dokonaliśmy jego optymalizacji.

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    no i kolejny bezsensowny produkt autorstwa GG Network.....

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    rozpoczął temat Downloader - po co?

    Downloader - po co?

    Ja mam pytanie... uwaga: czy ten downloader GG, prócz tego, że coś tam pobiera bardzo wolno mimo szybkiego łącza to coś robi? Bo ani GG nie zostało zainstalowane, ani nawet pliku z instalką nie mogę znaleźć...
    i przede wszystkim
    - po co robić downloader, skoro podczas jego działania i tak nie można wybrać czy coś ma być pobierane, czy nie? Zbędnie zwiększono ilość danych do pobrania.
Pracuję...
X