Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Długie logowanie konta GG, ostrzeżenie: skrypt nie odpowiada.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Długie logowanie konta GG, ostrzeżenie: skrypt nie odpowiada.

    Witam,
    Mam pewnie problem z logowaniem się na koncie GG, pobrałem najnowszą wersje GG 12.4.70.11840 i zainstalowałem, gdy wpisuje swój numer GG i hasło trwa logowanie czekam jakieś 5 minuty po chwili mam takie okno z taką informacją: "Ostrzeżenie: Skrypt nie odpowiada.", gdy nacisnę Kontynuuj lub Przerwij skrypt to czekam dłuższy czas około powyżej 5 minut wtedy się zaloguję, dopiszę że mój system to Windows 7 Ultimate 64-bit 4GB RAM, nowo zainstalowany same sterowniki problem występuję, sterowniki plus programy problem nadal nie ustępuje, natomiast na przeglądarce Firefox 43.0.4 (32-bit i 64-bit najnowsza wersja) pojawia się okno:
    Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz, otworzyć go w debuggerze albo pozwolić mu kontynuować.
    Skrypt: http://s1.gg.pl/3.9.2/js/start.js:8.
    Ten sam problem występuje też na laptopie z systemem XP SP3.
    Proszę o udzielenie mi jakiejś odpowiedzi, pozdrawiam.
    Załączone pliki

    #2
    A próbowałeś odinstalować gg usunąć profil i ponownie zainsttalować?
    Jak nie pomogło to masz ten sam problem jak ja

    Komentarz


      #3
      @Cleopatera
      Ładnie po dziewięciu miesiącach ktoś coś odpisał, pewnie ze próbowałem ale to nic nie dało, problem nadal występuje.

      Komentarz


        #4
        sorki ale ja niedawno doszłam jak widziszmnie też nie odpisali i nie pomogli
        przykre bo to oni powinni automatycznie reagować możliwe ze ta wersja 12 już nie dziala na pc ci którzy mają to mają 12 przed reformą :/

        - - - Updated - - -

        Naprawili mi gg yay bardzo wam dziekuję <3
        Kolego sprobuj jeszcze raz powinno dzialać

        Komentarz


          #5
          Witaj Cleopatera,
          Teraz jest o wiele gorzej niż było, na laptopie GG w ogóle nie mogę się zalogować a co ciekawe już nie wyskakuje te okno "Ostrzeżenie: Skrypt nie odpowiada.", na przeglądarce to samo, jedynie to GG działa na androidzie, lecz na androidzie są dwa problemy (wcześniej miałem problem z "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę" ale został naprawiony) losuje osobę i chcę ją zablokować bo nie chcę z nią pisać, niby jest zablokowana ponownie losuje i jest niezablokowana, ostatni problem mam z dodaniem kontaktu GG, dodaje kontakt do listy kontakt widnieje GG się zawiesza jest napis: GG nie odpowiada i się zamyka, zaproszenia też nie mogę wysyłać bo jest błąd, zaakceptować zaproszenie mogę ale i tak nie mogę go dodać do listy.

          Komentarz


            #6
            Cześć, dużo późno, ale jeżeli nadal masz ten problem, to dotyczy on, naprawdę, Internet Explorera. Najlepiej go zaktualizuj, ewentualnie wejdź w jego opcje i poszukaj wyczyszczenia pamięci podręcznej. Ewentualnie poszukaj na ten temat w google, z uwzględnieniem że to no IE.
            Infobot to to nie jest, ale sprawdź sam GG:61372971

            Komentarz


              #7
              Cześć Novy, mam zaktualizowanego IE do wersji 11.0.9600.17843 nowszej nie ma, czyszczenie pamięci robi to za mnie CCleaner i ręcznie tez robiłem zero skutków.
              Kiedyś szukałem informacji na temat tego błędu, ale nikt o tym nic nie pisze.
              Nawet zainstalowałem dwa inne komunikatory którego obsługują GG, WTW i Kadu i oba maja problem z moim numerem GG jakby coś blokowało na serwerze GG.

              Komentarz


                #8
                A flash player masz najnowszy??? jak nie to zaktualizuj i sprobuj sie zalogowac.
                A jesli to nie pomoze to sprobuj sobie zalozyc nowe konto, tak na probe i zaloguj sie na nie. Zrob to pod oryginalnym klientem gg.
                i napisz jak poszlo.

                Komentarz


                  #9
                  @epsilon
                  W ogóle nie mam zainstalowanego flash'a player'a, nie korzystam z niego bo on zawierał luki i pisało żeby go odinstalować, z tego co pamiętam to wcześniej miałem flash'a player'a i problem był nadal, zalogowałem się z konta GG brata na laptopie, klient GG i działa bez żadnego problemu.
                  Tak jak pisałem wina leży po stronie GG, coś się posypało u mnie na numerze.

                  Komentarz


                    #10
                    Klient linuxowy gg wymaga flash player do wyswietlania reklam, myslalem wiec, ze pod win tez. IE to wymagala zdaje sie wersja wczesniejsza, ta tylko pod windowsa.
                    Czyli jak sie zalogowales na inny nr i dzialalo to mozna problem u Ciebie wykluczyc.
                    Zdaje mi sie, ze GG kiedys wprowadzilo "dluzsze" numery, tzn zwiekszyli liczbe kont, i starsze klienty gg nie chcialy dzialac...
                    A z jakiego przedzialu liczbowego masz konto?
                    I tak nagle nie mozesz sie zalogowac, czy dlugo nie uzywales tego konta? Moze to konto zostalo "zamkniete" ze wzgledu na dlugie nieuzytkowanie. Albo zbanowane?
                    Na support ze strony GG to chyba nie bardzo mozna liczyc, bo nowy wlasciciel zapewne ogranicza koszty...
                    Niestety ale od czasu ?messengera? w FB to takie komunikatory znacznie stracily na popularnosci, co sie przeklada w zyskach, a GG to nie ICQ.

                    Komentarz


                      #11
                      Stare wersje GG wymagały flash player'a na Windowsa, nawet oni pakowali flash player'a do GG bo była instalka w katalogu GG, na to wygląda że była do IE, ja z IE nie korzystam, miałem też flash player'a na IE, ale to nie pomagało, teraz w tym nowym GG jest tylko Adobe AIR.
                      Jak najbardziej mogę się zalogować bez problemu na inny numer GG.
                      Mój numer GG zaczyna się od liczby 12, jest ośmiocyfrowy, logowałem się bardzo często z tego numeru, nie mogę się zalogować "normalnie" od bardzo dłuższego czasu, stopniowo pojawiały się te opisywane problemy, nie, nie, konto nie zostało zamknięte ani tym bardziej nie zbanowane.
                      Support nic nie odpisuje, oni tylko piszą beznadziejne komentarze na google play.

                      Komentarz


                        #12
                        Podsumujmy bo sie juz troche pogubilem.
                        Na inne konto ze swojego kompa mozesz sie zalogowac.

                        Profil tego "wadliwego" konta usunales z komputera jak?
                        Z managera profili tylko, czy tez z dysku. Zdaje mi sie ze profil jest w dwoch miejscach,
                        w katalogu danych uzytkownika oraz katalogu danych gg, tzn jedno jest "wlasciwe",
                        a drugie to zapewne backup". Tak przynajmniej kiedys bylo.
                        Tzn moze lepiej nie usuwac a gdzies przeniesc, np na dysk d.
                        Tak zrobiles??
                        Jesli tak, to zeby wykluczyc "problem" lacza, idz do kogos, kto ma inne lacze internetowe
                        i na jego kompie zaloz swoj profil i sprobuj sie zalogowac. Potem sobie go usun, wiadomo.
                        Jezeli sie od tego kogos zalogujesz bez problemu, to wez swoj komp do niego, podlacz sie
                        do sieci i sprobuj zalogowac. Ale jak mozesz sobie np udostepnic polaczenie internetowe
                        z tel kom, to tez tak mozesz zobic. Wazne zeby sprawdzic jak bedzie z innego ISP.

                        Komentarz


                          #13
                          Sorry za opóźnienie z odpowiedzią, tak z innego konta mogę się zalogować bez problemu na tym laptopie, profil "wadliwego" konta, usunąłem z managera profili oraz w folderach na dysku, nie robiłem kopii bo po co?
                          Skoro i tak nie można się zalogować, już dawno próbowałem się zalogować od kogoś, ale to nic nie dało, swojego laptopa nie brałem, ja w domu mam swój normalny net, oraz aero, zi wi-fi sąsiadki, logowanie z mojego numeru GG bez rezultatu.

                          Komentarz


                            #14
                            No to problem po stronie "klienta" mozna by wykluczyc.
                            Czy w katalogu publicznym jak wklepiesz swoj "wadliwy" nr to widnieja w nim dane jakie ustawiles wczesniej, nick, miasto wiek... o ile wklepales wczesniej jakies dane.
                            Sprobuj w managerze profili uzyc opcji odzyskiwania hasla zamiast zalogowania sie, i sprawdz czy przyszedl email na Twoja skrzynke z resetem hasla.

                            Komentarz


                              #15
                              Tak dane są, odzyskiwanie hasła działa bez problemu.
                              Cały czas się logowałem na telefonie, aż do dnia dzisiejszego, bo potrzebowałem pisać na gg z laptopa, a nie z telefonu non stop, postawiłem nowy system, zalogowałem się na stronie GG teraz tylko z przeglądarki Firefox 64-bit, okazało się że coś ruszyło, bo nie wyświetlało mi tego okna z skryptem, jak się zalogowałem wiadomości przyszły i znów zawiecha, pobrałem ponownie Kadu, zalogowałem się i co czekam chwilę, całe kontakty się zaimportowały nawet te zablokowane co były, wylogowałem się z Kadu, ponownie logowanie z strony GG przebiegło pomyślnie bez żadnego błędu aż się zdziwiłem, wiec spróbowałem z programu GG też się zalogowałem bez problemu, rozumiesz o co chodzi w tym?
                              W programie GG, mam całą listę kontaktów razem z tymi osobami zablokowani jako odblokowane, a były zablokowane i musiałem każdą znów zablokować.
                              Na razie działa, zobaczymy na jak długo...
                              Dziękuję Ci bardzo za zainteresowanie się moim tematem i za pomoc.
                              Pozdrawiam.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X