Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem w losowaniu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem w losowaniu.

    Od pewnego czasu mam problem z losowaniem osób. Co chwilę wyskakuje mi błąd "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę" I nie mozna losować.

    #2
    jak dużo razy losujesz to tak jest, musisz chwilę odczekać i będzie ok

    Komentarz


      #3
      Ale właśnie nie losuje znowu przesadnie dużo.. Ktoś ma podobny problem?

      Komentarz


        #4
        @mcrochu
        Witam,
        Ja mam ten sam problem co ty i to od dłuższego czasu, pisałem do supportu GG kilka e-maili przed przejęciem przez Xevin Consulting Limited, żadnej odpowiedzi nie otrzymałem do dnia dzisiejszego.
        A teraz support Xevin Consulting Limited nie odpowiada, nie wiem czy oni w ogóle odczytują @.
        Z kolei GG na sklepie Google Play, użytkownicy zgłaszają te problemy w komentarzach, i o dziwo support Xevin Consulting Limited udziela odpowiedzi w komentarzach, z dołączoną wiadomością: Prosiłbym o kontakt w sprawie na adres mobilne@gadu-gadu.pl.
        Już do nich piszę, może w końcu się zmotywują i coś zrobią z tym błędem.
        Pozdrawiam.

        Komentarz


          #5
          po prostu za mało ludzi już korzysta z losowania i błąd pojawia się wtedy jak na nikogo nie możesz trafić

          jak zaznaczysz opcje żeby razem losowani byli mezczyzni i kobiety i większy przedział wiekowy to błędu nie będzie

          Komentarz


            #6
            @Mateuszol
            Miałem cały czas "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę" zmiany w losowaniu nie pomogły, teraz wszystko działa błąd został naprawiony przez GG.

            Komentarz

            Pracuję...
            X