Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wiadomość nie obsługiwana przez wersję GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wiadomość nie obsługiwana przez wersję GG

    Witam,

    Czy GG coś wesołego zrobiło:

    "Wiadomość widoczna tylko dla użytkowników Nowego Klienta Gadu Gadu™."

    Czy jakiś troll próbuje mnie zdenerwować, zresztą skutecznie i specjalnie wysyła takie wiadomości? Nadmienię, że z innymi nr > 17M piszę normalnie.
    Wolę mieć jednak potwierdzenie od Was.

    Komunikator GaduGadu 7.7 bulid 3746.
    Wiernie służy mi od początku mojej przygody z Gadu Gadu z jesieni 2008 r.
    I obecnego konta GG od 02.stycznia.2009 r.

    #2
    sakuwbarakushow wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną [potrzebujemy bardziej szczegółowych informacji].
    Dodamy, że wspieramy tylko najnowszą wersję komunikatora GG, która jest do pobrania z naszej strony https://www.gg.pl/
    Nie zalecamy korzystania ze starszych wersji komunikatora GG.
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Odpisałem Wam, teraz wasz ruch

      Komentarz


        #4
        @sakuwbarakushow @BOK GGWitam i czym była przyczyna że w GG 7.7 wykazywało "Wiadomość widoczna tylko dla użytkowników Nowego Klienta Gadu Gadu™." ?

        Pytam tak z ciekawości bo ja nie używam GG w wersji 7.7
        Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

        Komentarz


          #5
          AdrianGlowacki komunikat: "Wiadomość widoczna tylko dla użytkowników Nowego Klienta Gadu Gadu™". Ta treść jest wysyłana od nadawcy Użytkownikowi, który posiada starszą wersję aplikacji.
          Prosimy pamiętać, żeby korzystać tylko z najnowszej wersji aplikacji GG. Nie wspieramy starszych wersji. Nie znajdziesz ich też na naszej stronie. Tylko aplikacja pobrana z wiarygodnego źródła jest bezpieczna.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
            AdrianGlowacki komunikat: "Wiadomość widoczna tylko dla użytkowników Nowego Klienta Gadu Gadu™". Ta treść jest wysyłana od nadawcy Użytkownikowi, który posiada starszą wersję aplikacji.
            Prosimy pamiętać, żeby korzystać tylko z najnowszej wersji aplikacji GG. Nie wspieramy starszych wersji. Nie znajdziesz ich też na naszej stronie. Tylko aplikacja pobrana z wiarygodnego źródła jest bezpieczna.
            Tak jak wspomniano, ktoś mnie torllował i specjalnie wysyłał taką wiadomość. To nie była wiadomość systemowa GG.

            Komentarz

            Pracuję...
            X