Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okno rozmowy z zakładami nie kasuje danych

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Okno rozmowy z zakładami nie kasuje danych

  Witam

  Jest taki problem jak ustawiłem w ustawieniach zakładkowe okno rozmowy to po zamknięciu okna i otworzeniu nowego kontaktu z listy otwiera mi okno nadal ze wszystkimi rozmowami. Czy to błąd producenta GG11 czy to można w ustawieniach zmienić?

  #2
  To raczej tak miało działać. Jak zamkniesz całe okno to przywraca ci wszystkie zakładki po ponownym otwarciu. Musisz zamykać wszystkie zakładki - wtedy nie są przywracane. I fakt, mogła by gdzieś być opcja "zamknij wszystkie zakładki", np po prawokliku na zakładkach.

  Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

  Komentarz


   #3
   No niby tak ale jaki w tym sens jak bede prowadził 10-20 rozmów w oknie i potem chce zamknąć wszystkie to co muszę klikać 20 razy bez sensu. Patrzyłem jak na razie nie ma takiej opcji w prawokliku.

   Komentarz


    #4
    a jak przytrzymasz "Escape" to się nie zamkną wszystkie? w GG 8/10 działało

    Komentarz


     #5
     Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
     a jak przytrzymasz "Escape" to się nie zamkną wszystkie? w GG 8/10 działało
     Nawet jeśli, to powinna być opcja zamknięcia wszystkich zakładek w prawokliku. A najlepiej takie opcje, jak w przeglądarkach internetowych, czyli "Zamknij wszystkie" i "Zamknij wszystkie oprócz aktywnej"

     Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

     Komentarz


      #6
      Jeszcze wyłapałem kolejny błąd niedogodność w oknach gadam sobie z 2 osobami w oknie na zakładkach i mi pojawiają się inne kontakty w oknie jako zakładki, aż się zdziwiłem jakim cudem.

      Druga nie dogodność to taka, że jak przychodzi wiadomość z innej zakladki nie widać tego bo tylko pojawiają się znaczki ale powinno to migać i myslę, że zakladki chyba powinny byc od dolu, a nie od góry lub zrobić wybór opcji.


      Trzecia sprawa to slabe albo praktycznie zerowe oddzielenie cienia rozmowy w oknie rozmowy. Czyli w danym momencie zlewa sie wszystko w jedno i trzeba doczytywac, odkąd przyszła wiadomośc.

      ESCpem zamyka ale po jednej sztuce.      Jeszcze jedna wada wyłapana w oknie rozmowy zakladki zamiast sie kurczyc to zwijaja sie w liste rozwijana strasznie to jest lipnie zrobione

      Jak widać 12 miesięcy pracy i masa niedoróbek dziwne to podejście do tematu.
      Ostatnio edytowany przez amon; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz

      Pracuję...
      X