Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG wyłącza się całkowicie za każdym razem po naciśnięciu np: "zobacz profil"

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  GG wyłącza się całkowicie za każdym razem po naciśnięciu np: "zobacz profil"

  Witam. Ten problem mam od kilku miesięcy. GG działa mi normalnie, mogę pisać z innymi itp ale np po naciśnięciu "zobacz profil" lub jak np chce komuś wysłać prezent, wybieram go i w momencie wciśnięcia "płacę" to od razu się wyłącza całe gg, nawet inne profile które też w tej chwili są uruchomione też się wyłączają. Nie mam problemu żeby gg zaraz znów uruchomić ale problem z wyłączającym się gg jest za każdym razem po naciśnięciu na "zobacz profil".

  Próbowałem już wszystkiego, nawet zmieniałem gg na starsze, ściągałem jeszcze raz gg10, teraz mam gg10,5 i nadal to samo, nic sie nie zmienia. Proszę o pomoc

  #2
  Czyli korzystasz z jakiej wersji? GG10, 10,5 czy 11 ?
  http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

  Komentarz


   #3
   @CzarnyKot skoro wysyłasz prezenty to korzystasz z wersji GG10.5 lub starszej, a nie z GG11, której jest przeznaczone to forum. Wskaż jednak, czy wyświetla się jakikolwiek komunikat w momencie niespodziewanego zamknięcia się GG?

   Skoro przeinstalowywaleś GG kilkakrotnie i to nic nie pomogło, chciałbym zapytać, czy wraz z tą czynnością usuwałeś profil danego numeru z komputera. Uwaga usunięcie profilu skutkuje utratą archiwum więc warto je zabezpieczyć. Niestety czasami konieczne jest zupełne przeinstalowanie programu wraz z katalogami roboczymi.

   W zakresie użytkowania zachęcamy do sprawdzenia GG11, gdzie można prowadzić archiwum online zapisywane na serwerze. Nie ma w nim jednak jeszcze opcji wysyłania prezentów.

   Komentarz

   Pracuję...
   X