Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienia o zmianie statusu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienia o zmianie statusu

    Witam, czy w nowym GG(wersja 11) jest możliwość ustawienia tak jak w GG 10 informacji o każdej zmianie statusu, tzn. z Dostępnego na Niedostępny, Zaraz Wracam itp.

    #2
    Nie, pokazuje się tylko powiadomienie o zmianie statusu z niedostępnego na jakikolwiek inny.

    Komentarz


      #3
      No to mam nadzieję, że ta opcja zostanie szybko wprowadzona.

      Komentarz


        #4
        Witam. Mam pytanie, czy jeśli ktoś włączył mi "ignoruj" - on był na statusie dostępny, to czy ja nie ignorując go cały czas będę widziała jego dostępność, z czerwonym znaczkiem ignoruj czy też będzie sie słoneczko zmieniać wraz ze zmianą jego statusu? Prosze o odpowiedź

        Komentarz


          #5
          Nie będziesz widziała zmian statusu. Przy opcji ignoruj, status zawsze jest dostępny.

          Komentarz


            #6
            Jeszcze słowo na temat powiadomień o zmianie statusu @Boski możesz uzasadnić po co są Ci potrzebne powiadomienia np. ze zmianą na status niedostepny? Faktycznie rozmawiając z kimś w oknie rozmowy widzisz aktualny status rozmówcy. istotne wydaje się tylko powiadomienie, gdy ktoś był niedostępny i nagle jest możliwość nawiązania rozmowy z nim, bo stał się dostepny.

            Komentarz

            Pracuję...
            X