Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości opuszczenia konferencji.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Brak możliwości opuszczenia konferencji.

  Witam, piszę z kolejnym problemem, a mianowicie chodzi o to, że z kolegami zrobiliśmy sobie konferencję (żeby obgadać sylwestra) no i sama opcja o opuszczeniu konferencji jest, ale nie działa. Klikam aby opuścić konferencję i wydaje się wszystko okej, bo rozmowa się wyłącza, ale gdy któryś z kolegów coś napisze to automatycznie przychodzi mi powiadomienie i w konferencji nadal jestem. I tak opuszczać ją mogę w kółko, a nadal nie działa.

  Jak coś jest nie jasne to piszcie

  GG 11.1.32.10147
  Windows 8 Enterprise
  Asus KJ52JU
  8gb ram
  Radeon 6370M 512mb
  Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

  #2
  dEB., a sprawdź proszę jakiej wersji GG używają Twoi rozmówcy. Opuszczenie konferencji działa prawidłowo w GG 11. Jeżeli natomiast któryś z Twoich rozmówców korzysta z GG 10, przy opuszczeniu jej przez jednego z rozmówców otrzyma info, że user ją opuścił, pojawi mu się nowe okno konferencji ze zmodyfikowaną ilością rozmówców z informacją, że teraz tutaj należy prowadzić rozmowę. Jeżeli będzie prowadził rozmowę w tym starym oknie (w którym de facto otrzymał info, że nie powinien jej prowadzić), to będziesz nadal otrzymywał wiadomości z konferencji.

  Komentarz


   #3
   Hmm, a czy w GG 10 nie było możliwości opuszczenia konferencji?? Bo jeśli tak, to czemu GG 10 nie widzi, że ktoś ją opuścił tylko dostaje jakiś komunikat tekstowy?

   Komentarz


    #4
    W GG 10 jest tak, że jeżeli jedna osoba opuści konferencję, w oknie tej konferencji otrzymasz info "Użytkownik [numer_GG] opuścił konferencję. Nie należy więcej wysyłać wiadomości w tym oknie rozmowy.", otworzy się nowe okno z nową konferencją z pozostałymi osobami z informacją "Użytkownik [numer_GG] opuścił konferencję. Dalszą komunikację należy prowadzić w tym oknie rozmowy.".

    Komentarz


     #5
     Paulina to możesz mieć rację, bo pisał np. Mateusz i wyskakiwało mi jedno powiadomienie, włączam i wszystko ok, ale jak np. napisze jeszcze Maciek to przychodzi kolejne powiadomienie i drugie okno rozmowy. I automatycznie wrzuca mnie z powrotem do konferencji. Podejrzewam, że GG 10 mają, ale sprawdzę

     Wczoraj miałem jeszcze taki problem z GG, że jak napisała do mnie dziewczyna to nie było powiadomienia i czekałem 10 minut aż odpisze i pomału się wkurzałem..włączyłem okno rozmowy i okazało się, że jednak odpisała tylko nie było dźwięku, ani powiadomienia. Gdy jej odpisałem to przychodził dźwięk przychodzącej wiadomości, więc coś się zacięło chyba

     Komentarz


      #6
      W poniedziałek będzie wydanie poprawkowe, problem z powiadamianiem powinien zniknąć.
      sigpic 5GB
      http://www.gg.pl/info/pobierz/

      Komentarz


       #7
       Oczywiście patrzcie na system WINDOWS 8, no chyba, że to nie robi różnicy
       Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

       Komentarz


        #8
        Mateusz ma WTW, a Maciek ma GG 10

        Komentarz


         #9
         Nie wiem w jaki sposób rozwiązane jest opuszczanie konferencji w WTW, Qrix, mógłbyś to sprawdzić?
         dEB., spytaj proszę Maćka, czy pisze we właściwym oknie.

         Komentarz


          #10
          Oj..teraz to już nie bardzo możliwe, ale wydaje mi się, że to co napisałaś wyjaśnia już wszystko

          Komentarz

          Pracuję...
          X